Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kell szőnyeg a konyhabútor elé?

Kell szőnyeg a konyhabútor elé?

Figyelt kérdés
Többen ajánlották vegyek egy rongyszőnyeget, terítsem a konyhapult elé, mert akkor az lesz vizes, nem a kő, így nem csúszik, felfogja a koszt, csak ki kell rázni... De így az takaríthatatlanul koszos lesz: zsírfolt, étel darabok, stb..

2013. jún. 30. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok ajánlhatták, akik a szőnyegre is szőnyeget tesznek.

Én tuti nem tenném, fúúúúj.

2013. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Meg is adtad rá a választ: "takaríthatatlanul koszos lesz: zsírfolt, étel darabok, stb.." Teljesen felesleges szerintem.
2013. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen, oké hogy védelem a kőnek meg a bútornak hogy ne vizesedjen fel, de egyben rossz ötlet mert a szőnyeg felszívja a vizet mint a szivacs és az egy idő után rohadt büdös tud lenni, főleg ha koszos zsíros lesz az egész. A bútorokhoz a védelem miatt meg szoktak alá tenni ilyen fém szegélyt ami felfogja a vizet hogy ne ázzon fel.

Másrészt a követ könnyű takarítani, csak egy kis felseprés, felmosás és ennyi. Nem nagy dolog. A szőnyeget meg baromi nehéz, és kár is érte pénzt kiadni.

2013. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka értelmetlen ötlet. A konyhába pont azért raknak mindenhol követ mert azt a legkönnyebb feltakarítani.
2013. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

NEkem van, mivel altalaban mezitlab kozlekedek a hazban, igy az oka ez volt, de jol is nez ki.

Eleg tisztan dolgozom, igy nem lesz zsirfoltos stb., de hetente kimosom, mivel nem egy nagy darab szonyegrol van szo, igy az automata tokeletesen tisztitja. Mivel a te otthonod, igy soha nem masok otletet fogadd el, hanem azt, ami neked kenyelmes, praktikus, megfelelo.

2013. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! A kérdés eldőlni látszik.
2013. júl. 1. 16:14
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

"soha nem masok otletet fogadd el"


:D Ja persze mert nem lehet tanácsot se kérni. :) Szerintem is fölösleges konyhába szőnyeg. Ott sokan megfordulnak, kiömlik néha ez meg az, felmosni is egyszerűbb.

2013. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!