Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendező vénájú illetők...

Lakberendező vénájú illetők ti hogyan rendeznétek be? Nappali+konyha egyben, Kép csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


felül van egy beépített konyha már és ahol egy vonal van, odáig padlólap van , onnantól parketta. A két ajtónak jelölt dolog nem valódi ajtó hanem csak boltív.


2013. júl. 15. 16:53
1 2
 11/19 TappancsMancs ***** válasza:

Az első képre írtam pár dolgot.


[link]

[link]

[link]

2013. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 TappancsMancs ***** válasza:
A bejárat mellett közvetlenül jobbra az a két fekete könyves szekrény, csak itt szürke lett :) Ablakok szokásos méret szerint lettek de ez meg a konyha még pontosítható lenne, sok praktikumot lehetne még, ha a mértei meglennének.
2013. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 TappancsMancs ***** válasza:
Ja a plusz munkalap a képen kicsit kijjebb lóg, az nyilván azonosan kéne a többivel.
2013. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 TappancsMancs ***** válasza:
Kimaradt valami :) A két kanapé közötti kis asztalra lehet állólámpa helyett egy éjjeli lámpa. A kanapét meg mondtad, hogy egy van ha nincs már ugyanolyan az se baj, lehet ízlésesen megdobni egy más fajtával, csak menjen hozzá. Ha kell rá példa mutatok olyan képeket és nagyon klassz. Ha kéne még segítség jöhet. Amúgy innen kezdődne a normál esetben a továbbiak, így a funkcionalitás beállítása után. A konyha meg önmagában is terjedelmes téma.
2013. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azta mindenit de jól néz ki, nagyon köszönöm!!! Nagyon ügyes vagy ez hol van ez a program egyébként? Én is próbáltam a neten keresni de egyik sem ilyen valósághű. Milyen klassz ez a szőnyeg is ott-....na hát nagyon hálás vagyok tényleg:)
2013. júl. 17. 20:10
 16/19 TappancsMancs ***** válasza:

Szívesen! Amúgy ez nem igazán valósághű amúgy ez a Sweet Home 3D-vel készült. Ami valósághű az mondjuk a 3D Max nevű program, de mindkettőt kezelni is kell tudni akkor van jó eredmény. Az utóbbi már professzionális progi.


[link]

2013. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 TappancsMancs ***** válasza:
A Sweet Home 3D-nek van magyarítása és egyszerű használni is ha csak egy fölülnézeti elrendezés kell azt bárki meg tudja csinálni vele. Ingyenes le tudod tölteni ha kell.
2013. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát igazából így ez a 3d lett volna jó felülnézetit én is szoktam csinálni a mydeco val de az nem szép ennyire:(
2013. júl. 18. 12:48
 19/19 TappancsMancs ***** válasza:

Az elrendezés úgyis a lényege a többi csak szépességes 3D. Azt úgy se lehet megvenni pont amit valaki 3D-ben megcsinál bútorokat. Ezekből az elrendezés a lényeg. A stílusa meg már attól függ amit kapni lehet. Úgy caklipakli az egész szín és formavilágával lehet még egy alapot kihozni belőle, utána a tényleges kapható dolgok jönnek.


Ezekre a 3D-s bútorokra ahhoz hogy jól mutasson kell rá textrúra, a bútorra pl egy valódi fa fotót ráképez a program. A textilre egy textilt...

2013. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!