Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni, hogy mi is az a Feng shui?

Figyelt kérdés
Érdekelne a Feng Shui! Szeretném valamilyen ilyen módon berendezni a szobámat(házamat).
2009. okt. 20. 11:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

A Feng Shui olyan energiákat tud felszabadítani mely gyökeresen megváltoztatja az életünket. Lakásunkat érdemes ezek figyelembevételével átrendezni, esetleg átalakítani.


A három legfontosabb szoba amellyel kezdenünk kell ha átrendezésre adjuk fejünket a hálószoba, fürdőszoba és konyha. Ezek a szobák különösen nagy energiákkal bírnak. Ezeknek a szobáknak az energiáit különösen nagy figyelemmel kell kezelni hiszen nagy hatással lehetnek egészségünkre, közérzetünkre.

2009. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

És hogyan lehet ezt megtanulni?

Vagy honnan tudunk megbízható, Feng Shui módszert alkalmazó szakembert találni? Mert nekem úgy tűnik, ez egy olyan dolog, amivel könnyen zátonyra futhat az ember,ha nem a megfelelő helyről választ hozzáértőt...

2009. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Akár neten is utána nézhetsz sőt kezdetnek ezt ajánlanám.

De ezt a feng shui "felfogást" célszerű már építkezésnél előtérbe helyezni, ha hiszünk benne, mert feng shui szerint két szemben álló ajtó, vagy egy hosszú folyosó is negatív energiákat hordoz.

2009. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Az építkezés dologgal már egy kicsit elkéstem :)

Olvastam már erről a témáról, de valahogy még sosem sikerül megértenem a dolog eszenciáját...Szerintem itt igazi segítséget csak valódi szakembertől kaphatnék, itt olyan apróságokon múlhat minden, amiről ha olvasnék, talán akkor sem érezném, hogy lényeges...

2009. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szerintem itt olvass utána!Elég sok érdekesség le van róla írva.

[link]

2009. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Hát igen, ez olyan kirakat cikk az egészről, mondhatnám az alapozás alapozása :/

De azért köszi a linket, az "Intimszféra, avagy a jó háló titkai" cikk bejött :)

2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Olyasmiről hallottam még, hogy É-D irányba érdemes az ágyat forgatni, úgy töltődik fel a legjobban az ember alvás közben, de ebben nem vagyok biztos.
2009. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ősi kínai műveltség része, fő szerepe a földi energiák harmóniájának kialakítása, ezért fontos része a térrendezés, lakberendezés is. Fő célja az, hogy az életenergia szabadon áramoljon. Jelentése: fēng = szél és shuǐ = víz.
2009. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tényleg érdekel akkor egy szakemberhez kellene fordulnod. Egyébként szerintem sokkal fontosabb, hogy a szoba inkább a te ízlésedet tükrözze vissza és jól érezd benne magad, és szerintem ennek szerintem nincs köze ahhoz hogy melyik sarokba mit teszel.
2009. okt. 30. 13:45
 10/14 anonim válasza:
A Feng shui az amit soha nem tudtam hova tenni, én ugy vagyok ezzel, hogy ott jól érzem magam, ahol az ízlésemnek megfelelő bútorok vannak illetve a színek is összhangban vannak, valamint az ergonómia még nagyon fontos szempont a számomra!
2009. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!