Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem be a szobám?...

Hogy rendezzem be a szobám? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, 13 éves lány vagyok.A szobám nagyon nem tetszik, csak nem tudom, mit lehetne vele kezdeni..Van egy ágyam, egy nagy kihúzható fotelem(amit szeretnék eltüntetni, de amíg nem találom ki, hova lehetne elrakni a házban, addig nem tudok vele mit kezdeni),van egy tv-m, ami egy álványon áll, ami alatt vannak a cd-k, meg a cd lejátszók,van mellette egy fésülködő asztalom(amit nem használok, csak porosodik), meg van egy ilyen eldukott rész szerű, ahol van két kisebb szekrény. Vannak képeim, amik nincsenek a falon, mert nem tudom, hova rakjam őket.Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.:)
2013. júl. 22. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a falak barna színűek :D
2013. júl. 22. 12:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldjél fotokat a szobádról nekem és megnézem mit lehet vele kezdeni, mert látatlanban ez nehéz.

Apró kiegészítökkel apró dolgokkal, néhány képpel simán fellehet dobni, hangulatosabbá lehet tenni.


A képeket is linkeld. Ha elakarod küldeni akkor adok email címet.

2013. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kitennék egy csomó képet, idézetet, képeslapot, stb.-t a falra. A fotelt nem feltétlenül kell kidobni, ha van hely akár letakarod egy szines pokróccal, vagy takaróval, és máris máshogy néz ki. A fésülködőszekrényre áttenném a TV-t és az állványt még fel lehet használni valami másra. Ha van karácsonyfa izzótok, ami már nm kell, de még müködik, azt is fel teheted a falra.
2013. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen, de a fésülködő asztal kicsi ahhoz, hogy odarakjam a tv-t
2013. júl. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!