Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet stílusos lakberendez...

Hol lehet stílusos lakberendezési tárgyakat kapni, mint olajoshordó vagy közlekedési tábla . 0?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Olajoshordót találsz bármelyik méh-telepen, még választhatsz is, hogy mennyire legyen horpadt és rozsdás. Közlekedési táblát már neccesebb, lophatsz, de akkor nem csak lopásért, de közlekedési veszélyhelyzet megteremtéséért (vagy vmi ilyesmiért) is elkaszálnak, ha megfognak.


De minek neked egy nagy gázolajos hordó a lakásba? :O Szerintem attól nem stílusos, hanem inkább putris kinézetet kap a lakás.

2013. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Táblát azt csináltatni lehet, mi is csináltattunk egyet a nagypapám 60. szülinapjára, poénos. Dekorációnak nem nagyon használnám, de ha neked ez tetszik, akkor:

[link]


Az olajoshordót nem tudom hol lehet kapni, talán autószervizben, vagy méhtelepen?

2013. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet hogy nektek nem jönne be egy ilyen szoba, nekem tetszene. Kicsit hasonlítana a Garage Store dekorációjára
2013. szept. 20. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A stílusosról nekem más jut eszembe, de végülis ez is egy stílus.


A helyedben vaterán, ebayen próbálnék meg körülnézni, főleg az utóbbin.


Pl.:


[link]

2013. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Attól még nem lesz stílusos a szobád, hogy telehordod hordóval és stoptáblával. Ezeket esztétikusan kell párosítani a berendezés többi részével. Ha pl. van egy faragványokkal díszített franciaágyad, és mellé beteszed a hordót, akkor inkább egy afrikai gettóra fog hasonlítani az egész, ahol összecsövezik a berendezést.
2013. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!