Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy alakíthatnám át a szobáma...

Hogy alakíthatnám át a szobámat, hogy stílusos legyen?

Figyelt kérdés

Kép:


[link]


Tudom, nem a legjobb rajz, de talán látszik, hogy mennyire túlzsúfolt. Alapból elég sok cuccom van, és ezért kell a sok szekrény. Azok a szekrények, amik alá vannak húzva, azok félig zártak, a ruháim azokban vannak. A többi nyitott, és könyvek, terrárium, TV, hifi, és egyéb kisebb tárgyak vannak rajta. A fal fehér, a függöny narancsszínű. Emeleti szoba, tehát az ágyam melletti fal elég kicsi, olyan 1méter, így csak az ágy, meg kisebb szekrények férnek oda.

Ötleteket várok, hogy lehetne átrendezni a szobát, hogy ne legyen ennyire zsúfolt. Szeretnék egy kis stílust is belevinni, elég metálos,rockos ízlésem van, de a bútorok inkább egyhangúak és kislányosak. A domináns szinek most a szürke fémszín (ágy lába, asztalok lába) és a világosbarna (szekrények, padló).


2010. jan. 30. 19:59
 1/6 anonim válasza:
szia :) én is épp szobaberendezés előtt állok. és a zenei ízlésem is hasonló mint neked, az én ágykeretem is ezüstös színű és a bútoraim feketék. na de nem ezt akartam elmondani x) az ágy melletti kisasztal muszáj oda? vagy esetleg a ruhákat meg a kütyüket kiselejtezhetnéd, vagy átpasszolhatnád a tesódhoz (ha van) :) esetleg ha a ketrec mögötti szekrényt betolnátok a sarokba az íróasztal mellé, és ami most ott van szekrény, annak a tartalmát átraknád polcokra? polcot az ajtó mögé így fel tudnál rakni... vagy nem fér el?
2010. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mi van oda írva motó el sem tudom olvasni
2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sok a ruhás szekrény. Abban mind ruha van? És mindet használod is? Én kiiktatnék egy szekrényt. Selejteznék. amit már 1 éve nem láttam, nem kell.

persze, ha ez nem megoldható, hát ez van.

Nálunk a gyerek szobában az ajtó felett van egy faltól falig polc és abban vannak az éppen nem aktuális évszak ruhák. Nálunk az ágy nem heverő, hanem lába van, az alá sok minden befér. Bár a heverőnek is van ágynemű tartója.

Szóval ha lent szeretnél teret, felfelé kell törni.

Persze ez már nem csak átrendezés. Költsége is van.


rockos póló keretbe feszítve, nem szimmetrikusan. Ezt felszerkeszteni a szekrényajtóra. Igaz így a keretnek maradni kell, mert megsérül az ajtó, de később póló vagy kendő helyett mehet más anyag.

2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"rockos póló keretbe feszítve, nem szimmetrikusan. Ezt felszerkeszteni a szekrényajtóra." <-- micsoda? ezt csak én nem értem?:) szekrényajtó helyett gondolod, vagy hogyan?
2010. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
keret: üres képkeret, nagyobb. vagy vékony fenyőléc. erre erős tőzögéppel felerősíteni a pólót. és mint egy képet felcsavarozni a szekrényajtóra.
2010. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jaaa értem :) köszi hogy elmagyaráztad. úgy látszik nekem ilyen nehéz a felfogásom:D
2010. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!