Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet szép ajándékkosaraka...

Hol lehet szép ajándékkosarakat (fonottat) kapni több méretben? Én már néztem egy csomó helyen. Egyelőre sehol semmi. Tipp?

Figyelt kérdés
Kibélelném valamivel és pl. bort teszek bele és kisebb konyhai kellékeket nászajándéknak. Köszönöm szépen előre is!
2013. szept. 20. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Itt van többféle kosár (menyasszonyi és sziromszóró is)

webbolt is:

[link]

2013. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyon szép kosarak vannak! Viszont nem webboltot keresek, hanem üzletet, ahova be tudok menni és személyesen kiválaszthatom a megfelelőt. Nekem most kéne erre a hétre, így időm sem lenne sajnos megvárni, míg megkapom az árut. Valaki tud ilyen boltot ajánlani?
2013. szept. 22. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Van rendes boltjuk is, ahova bemehetsz, nemcsak webáruház.

(amúgy gyorsan kiszállítanak, már rendeltem tőlük)

2013. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Merre felé laksz?

Mert Baján szoktak árulni a piacon kézzel fonott kosarakat.

2013. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4.! Messze lakom: Budapesten. :( Az itteni piacon sajnos nem látok kézzel fonottat.
2013. szept. 22. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak vesszőkosár érdekel, vagy háncs is?
2013. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Utolsó! A háncs is ugyanúgy érdekel. (Az még szebb is tán.) Ma viszont úgy néz ki, megtaláltam az igazit. :) Egyébként milyen helyet tudtál volna, ahol lehet kapni?
2013. szept. 23. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!