Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mi kell egy 11...

Szerintetek mi kell egy 11 éves lány szobájába?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]


2013. szept. 25. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az üst nem fontos. Macska jó ha van.
2013. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rozsdás kályhát vigyétek ki.
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Íróasztal ahol tudjon tanulni/rajzolni, más nem igen jut eszembe.
2013. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az íróasztal ott van ha nem látnád a szekrényben beépített íróasztal. [link] [link] csak már máshogy van megcsinálva.
2013. szept. 25. 17:22
 5/8 anonim válasza:
100%
Hogy láthattam volna, ha a fenti képekből nem látszik? :) Akkor javaslok még egy alapos takarítást.
2013. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ambilicis vagy :)
2013. okt. 24. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent: ambilicis?


Ha jol erzed magadat benne, akkor minden benne van. Ha valami hianyzik, akkor az kell meg bele. :)

Nekem az elsö benyomasom, hogy milyen pici a szoba, es nekem tul sok a rozsaszin. Persze en nem vagyok 11 eves, es sztem meg a 11 evesek izlese sem egyforma, ahogy a szobajuk se. Pl. helyet kaphat benne zene irant jobban erdeklödöknek akar egy-egy hangszer, sportos tipusuaknak esetleg sportszerek...stb.

Szepek a kiegeszitö parnak, függönyök. A rozsaszint en elegans szürkevel kombinalnam, mert sztem ez igy kisebb lanyoknak valo, a falon az apro viragmintak is. Kedvenc zenekar, sportolo, peldakeped kepei ugranak be nekem, nekem ennyi idösen tele volt a szobareszem ilyesmivel, ettöl ereztem magam jol. A vilagitas a plafonon oke, fiatalos, az iroasztalnal nekem a lampa piros szine nem tetszik, ill. ha este olvasni szoktal, az agy mellett is kellene vilagitas (ha nem, felesleges). Az irosztal felett több fiokot es tarhelyet tudnek elkepzelni, amire biztosan szükseged is lenne, mar ha megoldhato. Kartonbol keszithetö vagy keszen kaphato polcrendszer es hasonlok. Nekem az agy felett is lenne legalabb egy könyvespolc, mert en ennyi idösen "könyvmoly" voltam. Persze 11 eves korban kerdes, az anyagi resze megoldhato-e ezeknek a valtoztatasoknak. (En legalabbis ilyenekröl almodni sem mertem es inkabb a fantaziamat allitottam le 11 evesen). Ugyanigy a lampa mellett a plafonon nem valami jol neznek ki a csikok, amiröl feltetelezem, h a vezetekek eltakarasa, ez jobb lenne a plafonnal azonos szinü dologbol. Kaphato müanyag feher csöszerü dolog kifejezetten erre a celra, ami megint csak penzkerdes es nem hiszem, hogy 11 eves lanyoknak valo a kivitelezese (van, aki megcsinalja?). A kalyha ketsegkivül nem a szoba legszebb disze, de mersekelt eghajlaton elünk, füteni kell, es gondolom, 11 evesen nem szereltethet be központi fütest vagy mas esztetikusabb megoldast. A kalyhan a fazek sem a legszebb, de talan mi nem tudjuk, es szükseges valamiert vizet melegiteni. En nagy teazo vagyok, igy nekem ehhez allna ott "felszereles" :) Tehat: mi hianyzik neked, ill. mi a sok/keves benne, ez a kerdes, nem a mi velemenyünk, erezd magad jol!

2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ/válaszokat.
2014. márc. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!