Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám rendezhetném...

Hogyan dobhatnám rendezhetném át a szobámat?

Figyelt kérdés
kicsi szobám van 3,2 m x 3 m az ajtóval szemebe van egy kicsi ablak az ajtó mögötti falnál van egy szekrénysor és mellette a tengerimalacom ketrece egy polcon a polc alatt pedig a cuccai (hordozó táp stb..)az ajtótól balra lévő falánál van az íróasztalom elég nagy 150 cm hosszú felette polcok vannak és melette az éjjeli szekrényem és mellet (az ablak altt) az ágyam valahogyan szeretnék egy kis helyet is nyerni mert a tengerimalacom ketrecét is nagyobra szeretném cserélni.. valaki segítsen! előre is köszi

2013. okt. 13. 09:51
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és emelets ágyak ilyesmi nem jó mert nem túl nagy a belmagasság..
2013. okt. 13. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azok alapján amiket itt leírtál, elég nehéz tanácsokat adni. Például kezdjük a legegyszerűbbel. Fiú vagy vagy lány? :D Milyen stílust szeretsz? Milyen színűek a bútoraid? A falad? Parketta vagy szőnyeg van a padlón, stb. Ha ezeket leírod, szívesen segítek.

2013. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia úú bocsi tényleg ezekről meg is feljtkeztem :) na szóval 12 éves lány vagyok narancsárga színű a falam világos színű parketta a bútoraim fekete és cseresznye színűek ja és nem vagyok ez a rózsaszínes lány inkább a piros feket narancsárga színek jönnek be:) szóval ilyen rockosabb stílusú vagyok :)
2013. okt. 13. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is azzal kezdeném, hogy lecserélnék minden textilt, pl függöny, ágynemű, szőnyeg, stb.

Kaptam egy nagyon jó szobát-bár nem tudom, hogy ez a te stílusod-e.

[link]

Ilyet könnyen csinálhatsz, felteszel pár falmatricát, néhány képet, ha van karácsonyfaizzótok, felteszed, jó sok párnát az ágyadra és kész .

Csinálhatsz papírvirágokat, összefűzöd, és végigvezeted a falon: [link]

[link]

[link]

Ha gondolod, belinkelem neked, hogy hogy kell csináni.;)

2013. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg szerintem megcserélhetnéd az ágyadat az íróasztaloddal. Nm tudom, h nagyobb lenne-e a hely, de jobban ki tudod díszíteni a faladat.
2013. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi máris van egy nagyon jó ötletem :)mégegyszer köszi sokat segítettetek:)
2013. okt. 15. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Bár egy személy vagyok. :D Mi az a nagyon jó ötleted, ha szabad megkérdeznem?? ^.^
2013. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Privibe... oks? írjál lécci te nekem valamiért nem engedi...
2013. okt. 17. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!