Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a tapasztalatod a Vivre...

Mi a tapasztalatod a Vivre házhozszállítós lakberendező céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 13:11
1 2
 1/19 lőrinc vik ***** válasza:
14%

Szia!

Megnéztem, számomra szimpatikus az ötlet, nem hiszem, hogy ne működne, vagy ne lenne biztonságos ott vásárolnod, ha találsz kedvedre való terméket. Találtam néhány igazán ötletes és minőségi darabot is.

Üdv!

vik

2013. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de én azt szeretném ha valaki olyan válaszolna aki ár rendelt tőlük. Tényleg azt és olyat küldenek mint ami a képen látható? Milyen a minőség, mennyi idő alatt szállítanak ki stb....
2013. nov. 7. 07:46
 3/19 anonim válasza:
Sok mindent én sem találtam róluk a neten - vásárlói tapasztalatok tekintetében, azonban ma kipróbáltam egy kisebb (500 Ft-os bioszappan) tétellel. Ha minden rendben ment, akkor majd írok!
2013. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi, várom!
2013. nov. 12. 08:23
 5/19 napvitorla válasza:
Kb. 2 hete kaptam meg tőlük a szőnyeget, amit rendeltem, s én nagyon meg vagyok elégedve. Azt kaptam, amit a képen láttam, minden rendben ment.
2013. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Ma érkezett meg - pontosabban már tegnap is elhozta a futár, de a vivre (előzetes ígéreteivel ellenkezőleg) nem küldött a szállítás dátumáról infót, így elkerültük egymást. Pozitívum, hogy rettentően biztonságosan csomagolva érkezett a szappan és nagyon készségesek voltak a szállítást illetően. Egyedül azt kifogásolom, hogy a netes felületen egy szép díszkartonban volt feltűntetve, azonban én egy átlátszó fóliába csomagolva kaptam, amit ronda vonalkódmatricával ragasztottak le. Ajándéknak szántam volna, ízlésesen volt tálalva a fotón, így viszont inkább elhasználom én, mert a matricát leszedni nem tudom anélkül, hogy tönkre ne tenném a termék eredeti csomagolását.

De a lényeg: biztonságos és nyugodtan rendelj tőlük. Csak kalkuláld bele, hogy mint minden internetes vásárlásnál, itt is csúszhatnak be kisebb hibák...

2013. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Sajnos nekem nem jo tapasztalatom van veluk eddig. Amit egy honappal ezelott rendeltem meg , masfel hete kellett volna kiszallitaniuk es meg mindig nem erkezett meg. Minden nap telefonon ugyanazt a valaszt kapom, hogy ma adtak pont fel es megkapom hetvegeig... Nekem ez volt toluk az elso es utolso rendelesem.
2013. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A termeket sikerult megkapnom vegul, a kesedelmet leszamitva nagyon jo minosegu a termek,igy megerte varnom. Minosegileg ajanlom oket csak jo idoben rendeljetek ha ajandekba szeretnetek valakinek vasarolni termeket.
2013. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kovacsb64 válasza:
Soha többet Vivre!! A nov. 22-én rendelt terméket még mindig nem kaptam meg,gyakorlatilag nem lehet őket elérni,ha sikerül is, össze-vissza beszélnek.A rendelési lapon az van feltüntetve,h kiszállították a csomagot, a futárszolgálat nem tud róla...Valaki tudja hol tudnék a főnöknőnek reklamálni?? Köszönöm!
2013. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
A vivre.hu-val én is megjártam. Nem az volt a csomagban, amit a leírás tartalmazott. Visszaküldtem. A vételárat viszont több mint egy hónapja nem utalták vissza. Ez nem lopás?
2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!