Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Karácsonykor milyen díszítést...

Karácsonykor milyen díszítést használtok kint, bent?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bent a konyhában nálunk az asztal fölött lóg az adventi koszorú!A szobákban az ablakokban vannak díszek, főleg a kislányoméba!Az ablakokban egyszerű miki koszorú van, + piramis égő!A lányoméba van egy óriás mikulás, és kartonból csináltunk mini mikulás sapkákat, és havat, ezzel körberaktunk az ablakot!Ezek kb 4-5 cm-es sapikák!A konyhában az ablakban világító hóember van, a függönyön, mivel vitrázs mini gömböket szoktam rakni végig az alját!A szobákban vannak mikulásos, rénszarvasos gyertyák, mécsesek, tartók!A bejárati ajtón koszorú, boldog karácsony felirattal!Kívül végig kültéri ésősor fut a házon, és a tujákon is!A tűzfalra a fel szoktam könyörögni egy hatalmas lógó világító mikulást, mit a párom sok-sok nógatásra rak csak fel!
2009. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kint semmit!ahogy hálaadást és hallowint és valentin napot sem ünneplek.Bent a hagyományos karácsonyfa koszorú és ünnepi teríték.
2009. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem követem az amerikai módit.A szobában van egy adventi koszorú,és a bejárati ajtón egy kisebb.Ez a régi magyar szokás,a többi csak rongyrázás.
2009. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú, az elsőt de jó volt olvasni!Bizti nagyon szép!Én is szeretem kidíszíteni a házat!Kint a házon futófény van.Az ajtón boldog Karácsonyt! felirat.Ablakban világító hóember és télapó.Még a gyerekszoba ablakába szeretnék vmit.Az asztalokon kicsi karácsonyi gyertyák díszek!!!!

Köszönöm a többi válaszolónak is.

2009. nov. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!