Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy asztalos egy ilyen szekrén...

Egy asztalos egy ilyen szekrénysort kb. mennyiért csinálna?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon az ilyenekben, még sosem csináltattam külön asztalossal semmilyen bútort. Kíváncsiságból kérdezem csak, hátha nektek van tapasztalatotok. :)


[link]


2013. dec. 2. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Drágábban mintha megveszed a dekor $z@rt a boltban, de olcsóban mintha megveszed a minőségit a boltban ami nem megy olyan hamar tönkre mint a dekor $z@r.

Egy igazi szakértő asztalos munkája 50 évig is bírja, tehát megéri. Kb 100-200 ezerre saccolom, de utána kell érdeklődni. (Gyere Ongára, van itt egy kiváló asztalosunk)

2013. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek,


Asztalos vagyok és jelenleg is bútorok készítésével foglalkozok. Az általad feltett szekrénysor (nagyüzemi gyártású) éz gondolom tudod mit jelent.


Nos, kiírtam a méreteket, betápláltam az anyagszükségletek programomba és az általad kérdezett szekrénysor 75.000 Ft-ba kerül elkészíteni egy vidéki asztalosnak.


Nyíregyházán eléggé alacsonyan vannak a (bútorkészítő) árak.


Jelenleg is készítek megrendelésre bútort (persze nálam variálhatóak a méretek) Pécsre.


Lehet, hogy nagyképűen hangzik, de mi a lelkünket is beletesszük a bútorainkba. Szívvel lélekkel dolgozunk. Nem célunk a kapkodás. A minőséget szeretük produkálni...

2014. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Végül áruházban vettük meg a szekrénysort, 70.000ft volt.

2 asztalost kérdeztünk meg, de mindketten 100.000ft feletti árat mondott.

Meg vagyunk elégedve a bútorral.

2014. nov. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!