Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Karácsonyi hangulat a szobába,...

Karácsonyi hangulat a szobába, hogyan?

Figyelt kérdés
szeretném a szobámat karácsonyosabbá tenni. hogy csináljam ? tudnátok tippeket adni?

2013. dec. 22. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én így csináltam: vannak fincsi,illatos illatgyertyáim,amiket csak lefekvés előtt fújok el(és nem a bolti kiszerelésben vannak,hanem pl egy átlátszó,kisebb oszlop alakú vázában van víz,benne pár virágszirom,gyöngyök,és a víz felszínén úszik a gyertya,de van olyan gyertyám is,ami ilyen vastag hasáb gyertya,nagyon hangulatosak ),az ágyneműm rénszarvasos,van külön kis karácsonyfám a szobámban is,a szobámhoz illő díszekkel,az ablakom párkányát lefújtam műhóval,meg kicsit az ablakot is.Nekem így tökjó a hangulat.És teljesen véletlen youtube-on találtam realisztikus,5 óra hosszás kandallós videót,amin csak a tűz látszik,meg a hang,ahogy pattog.Néha lerakom egy helyre a laptopot( amikor filmezek vagy tv-zek) és hagyom hogy menjen a vidi,pszichésen és hangulatilag egész jól helyettesíti a "kandallót",főleg sötétben,mikor filmezek,akkor nagyon jó,mert nem látszik a laptop sem.

Nálam kb. december 1 től ez megy.

2013. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tök aranyos ötlet :D köszii :)
2013. dec. 22. 14:53
 3/12 anonim válasza:
Én karácsonyi égőket tettem a falra, fehér és piros színűeket, amik nagyon hangulatosak, amikor ilyen korán sötétedik, és karácsony után is maradhatnak.
2013. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt biztosan megfogadom köszi :)
2013. dec. 22. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
ú tényleg,az égők milyen jó ötlet.amúgy abból olyanokat is szoktak csinálni,hogy mondjuk az ágy fölé kiraknak az égőkből egy szót,mondjuk "dream" vagy bármi,és olyan szép,ahogy világít a szó a falon :)de ez klasszikus fehér égőkből mutat jól.
2013. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezzel amúgy az a gond , hogy van 1 szoba cicám , aki leszed mindent a falról ! :D voltak kis világító csillagaim, azt is le szedegette :d
2013. dec. 22. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

na akkor ezt imádni fogja a cicád :

(amúgy komolyra fordítva,ez is milyen ötletes...fényképek,meg karácsonyi égők mixelve..ilyenek nekem miért nem jutnak eszembe??? :D annyira egyszerű és nagyszerű )


[link]

2013. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amúgy lehet,kicsit beteges,de van pár üres doboz szépen becsomagolva a karácsonyfám alatt,csak a design kedvéért :))) hatásos !

( a nagyfa úgyis kint van a nappaliban majd az igazi ajándékokkal )

2013. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát igen , de nincsenek képeim csak gépemen xd :D de amúgí megcsinálnám :D


az a dobozos tiszta feelinges lehet :)

2013. dec. 22. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
tényleg az amúgy:) csak előtúrtam pár kartondobozt és becsomagoltam :)de ami szerintem a leghangulatosabb,az a műhó az ablakban,meg az illatok.Kellemes Ünnepeket !:)
2013. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!