Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bejárati ajtóra tennétek...

Bejárati ajtóra tennétek sötétítő függönyt?

Figyelt kérdés
Domború üveges bejárati ajtóm van amin nagyon zavar, hogy este felkapcsolt villanynál simán belátni sőt nappal ha valaki kukucskál úgy is. A sötétítő anyag és a bambuszroló között vacilálok.
2014. jan. 3. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jól néz ki a sötétítő anyag, csak ne fekete legyen, egy világosabb színű/mintás anyag is jó, és biztos hogy engem is zavarna ha nem lenne.
2014. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát éppen most nézegettem a lapfüggönyök,illetve bambuszroló felszerelését hát nem lenne egyszerű ajtóra feltenni.

Egyre jobban hajlok én is a sötétítő anyag felé. Most pl a YISK-ben vannak füles sötétítők, gondoltam annak az aljából már csak vágatni kellene. De amúgy én is világos bézs színűre gondoltam. Amúgy tényleg zavar, hogy ennyire be lehet látni nem is tudom, hogy bírtam ki eddig.

2014. jan. 3. 19:41
 3/4 anonim válasza:
Érdemes. Ha elég vastag akkor még szigetel is.
2014. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem sok értelme volt a pénzkidobásnak.
2014. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!