Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy díszítsek karácsonyra?

Hogy díszítsek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi, de írtó modern újépítésű lakásban lakunk. Karácsony fára nem igazán van hely, de valamivel szeretném feldíszíteni a lakást. Néhány díszt, termést, akár égőt be tudok szerezni, hisz friss házasként egyszer úgyis kell.

Van ötletetek, hogy dekoráljak? Színek, cuccok? Esetleg képet is szívesen várok (gondoltam, hogy a függönyre akasztok könnyú gömböket, esetleg ágakat, de lehet,h. ez hülyeség) Köszi


2009. nov. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vettem égö sort(szinest)és azt cellux ragasztoval rögzitettem a pàrkànyra,illetve a falra.

Az ablakra külön vilàgitos karàcsonyi motivumot is vehetsz,akàr te magad hopelyheket vàghatsz ki papirbol.

Egy-két fenyöàg a vàzàba,az illat kedvéért,arra rà pàr szem szaloncukor.

Narancsba szurkàlhatsz szegfüszeget,nemcsak mutatos,de kellemes illatot àrszt.Esetleg ho spray?

De vehetsz arany szinü fujos sprayt,és diokat lefujhatsz vele,meg tobozokat ezüsttel,és azt egy kis tàlàba helyezed,pàr szem héjas földimogyoroval vegyitve,esetleg pàr mézeskalàcs?

2009. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi, de annyi a lehetőség, hogy inkább adok neked egy nagyon jó linked, és onnan kaphatsz ötleteket, bármit, ami megfelel. Jó böngészést!

[link]

2009. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2009. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!