Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok ajánlani lakberendező...

Tudnátok ajánlani lakberendező blogokat?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk. Két tágas szoba és egy kisebb előszoba van benne, amit be szeretnék rendezni, mert csak két ágy, egy szekrény van ( tulajdonosé)benne és a mi asztalunk. Szeretném otthonosabbá tenni, mert így nagyon nem tetszik. Nem tetszik a letisztult, minimál stílus inkább a romantikusabb, kuckósabb lakások tetszenek :)
2014. jan. 20. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? tudsz alaprajzot? mérettel?
2014. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csináltam egy gagyi alaprajzot ( megpróbáltam az arányokat tartani, de egyáltalán nem pontos) csak ,hogy nagyjából eltudjátok képzelni:

[link]

2014. jan. 21. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
A konyha, fürdő "kész" már nem nagyon lehet velük mit kezdeni. Szerencsére szép konyhabútor van. A konyha teljesen jó. A fürdőbe kellene még pár tároló. Az előszoba és a két szoba szedett vedett. DIY ötleteket is keresgélek.
2014. jan. 21. 10:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ,hogy mindkét szobában van egy ágy ( a tulajdonos itt hagyta mindkettőt :( ) illetve az első szobában van még egy hosszú fa asztal az ablak alatt, a másodikban pedig egy kanapé és egy nagy gardróbszekrény.
2014. jan. 21. 11:03
 6/6 anonim válasza:
Szia! Szívesen segítek, ha küldesz pár képet, meg pontosabban leírod, hogy mit szeretnél változtatni? Csak a meglévő bútorokat máshogy tologatni, vagy új bútort venni, festni is?
2014. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!