Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Memory foamos matraccal...

Memory foamos matraccal mennyire vagy elégedett? 4 cm réteggel vennénk egy 18cm vastag matracot.

Figyelt kérdés

Kipróbáltuk üzletbe, kényelmes. De több helyen olvastam, hogy nyáron melegebb, mint egy hagyományos. Illetve nem tudom, hogy egy egész éjszakát milyen végigaludni benne, hiszen az üzletben pár percre fekszik rá az ember.

Nekem szokott fájni a derekam (orvos látott, semmi extra) ezért is gondoltam a memoryra mert jobb alátámasztást ad.


2014. febr. 2. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy télen azért is jó mert melegebb,de nyáron nem vettem észre hogy sokkal melegebb lenne.Mi is kipróbáltuk üzletben,de az csalóka volt mert ami ott jó volt az nem olyan mintha egész éjszaka azon feküdnél,így a neten rendeltünk látatlanba máshonnan olcsóbban és imádjuk már évek óta.Nem gödrösödött még mindig ki. 4cm van nekünk is és jó a derekunknak,csak ajánlani tudom.
2014. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!