Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobám?

Hogyan rendezzem be a szobám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen túl kicsi, bármit találok ki, azt akarom, hogy egy 2 személyes ágy beférjen, de ahhoz meg szekrénysort kellene cserélnem... Valahogy meg lehetne oldani?

Adott egy szekrénysor aminek hossza 2m, és adott egy asztal, aminek hossza 1m. Plusz az asztalhoz ugye a forgósszék. Na ezt kéne berendezni úgy, hogy elférjen valahol egy 2 személyes ágy, ami összecsukható (ez fontos). Egyszerűen nincs 5letem, úgyhogy mindenre vevő vagyok...

Mellékeltem egy rajzot.

[link]


2014. febr. 16. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A kétszemélyes ágy kb 2 méter X 1 méter összecsukva (tippelem).


Nos, én a legbelső falhoz tenném a szekrénysort, az ágyat az ablakkal szembeni falra, az asztalt pedig az ajtó mellé rögtön.

2014. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bal falra tenném a szekrényt, ott bőven elférne, illetve egy kanapé ágyat vennék, ami napközben kanapé, éjszaka meg tök mindegy hányan alszotok rajta. Az ablakkal szemben jó helye lenne, az asztal pedig akár a jobb falon, akár az ajtóval szemben is elfér székestől.

Nyitott ágynál a szekrényed nem lesz túl jól megközelíthető, de ha mondjuk 90-es ajtód van, akkor van 310 cm még a falon, abból mondjuk legalább 2 méter a kanapé ágy. Még mindig van hely a szekrényednek mellette (bár nem írtad milyen mély, de talán még arra is marad hely, hogy az ágy és a szekrény között legyen egy keskeny "közlekedő sáv".

2014. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szekrény nem olyan mély, talán van vagy 50cm...
2014. febr. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!