Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kicsi és sötét színű a szobám...

Kicsi és sötét színű a szobám hogy tudom világosabbá tenni?

Figyelt kérdés
Egy darab pici ablak van a szobában, és ez így nagyon sötét. A fal meg szintén sötét. Tükröt nem tudok a falra rakni szóval más ötlet BÁRMI amivel otthoniasabbá, világosabbá, szebbé tehetem a szobám hogy jól érezzem benne magam?
2014. márc. 10. 17:29
 1/8 anonim válasza:

hát szerintem sok mindent nem tudsz tenni az újrafestésen kívül, esetleg növényekkel, de nem tudom hogy az mennyit segítene

ha festesz, akkor úgy tedd, hogy amellett hogy világos a szín, ne legyen komor se, nekem pl a merev fehér olyan kórház szín

erről jut eszembe, esetleg ha csak a plafont lehúzod fehérre, már az is sokat segíthet!

2014. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos a gáz az hogy pont újra festésnél választottam sötét színt, szóval újra festeni nem fogunk. A plafon meg meg majdnem fehér, de annyira hihetetlen kicsi ez a szoba, hogy az nem elég. Fehér padlószőnyeg van, de még arról is annyira kevés fény verődik vissza a kicsi ablak miatt, hogy hihetetlen. Több fényt nem tudom hogy tudnék a szobába juttatni.
2014. márc. 10. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ht, ha szabad akaratodból sötétítetted a szobát, akkor mit lehet tenni. Esetleg LED szalag világítást lehet alkalmazni, gazdaságosabb az energiafelhasználása.
2014. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
világos faltetoválás esetleg?
2014. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már így marad.Festés előtt kellett volna kérdezned .
2014. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is arra gondoltam,hogy vannak ezek a falmatricák,azzal is világosíthatod.Ikeában van ilyen 4 db os tükör,öntapadós a hátulja,szekrényajtóra is fel lehet tenni,nekünk már 2 éve meg se mozdul szerencsére,és sokat javít,meg még praktikus is:D

aztán a falipolcom alján és a gardrób díszlécén is ilyen öntapadós pici elemes led lámpák vannak,mindig megy szinte,és már 2 éve nem merültek le,a led energiatakarékos,lidl-be vettük.Esetleg tényleg led szalaggal lehat az ablakot,ajtót körbevenni..

Fehér párnák,világos takaró,bambuszok,a pici helyen megférnek sima vázában is..ezek mind barátságosabbá varázsolják a szobát szerintem.

Ha lány vagy akkor 1-2 csillogó,flotteres párna,azok is jól verik vissza a fényt,világosítanak.Fiúnak esetleg sima fényes fehér,bőr hatású anyagok.

2014. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok:D

Igen, elötte kellett volna gondolkodnom, legalább most már egy életre tudom hogy a sötét fal kis helységben rossz.

Ezek a kis led lámpák érdekesnek tűnnek. Tükör meg jó lenne de úgy tudom az áruk elég sok.

2014. márc. 10. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
tükör + a berendezés. ha sok cuccot dolgot, szobrot díszt teszel be az zsúfolt, a hosszu világos fügöny nyújtja a teret optikailag.
2014. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!