Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » érdemes venni Miele háztartási...

érdemes venni Miele háztartási gépeket?

Figyelt kérdés
ár-érték arány?
2014. márc. 12. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb márka. Drága, de minőséget kapsz érte.
2014. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mosó- és mosogatógépet is Miele-t vettem, a legolcsóbbat. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok, de igazából a (remélt) tartóssága miatt választottam.
2014. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Újat igen, használtat nem. A közhiedelemmel ellentétben a németek sem a tavalyit dobják ki! Rengeteg esetben sóznak rá ezekkel a használt cuccokkal kereskedők akár 20 éves gépeket is a szerencsétlen emberekre... Neki megéri, kidobták, ingyen elhozza, kicsit kipofozza, ad rá 2 hónap garanciát, te örülsz, hogy milyen olcsón megvetted, 4-5 hónap múlva meg tönkremegy. Anyáméknál majd' 20 év után kezdte a mosógép beadni a kulcsot, akkor megcsináltatták, de a javítás nem tartott ki csak kb. fél évig. Na most gondold el, ha te megveszed és 4-5-6 hónap múlva beszarik a 20 éves géped... Addig meg ugye 20 éves színvonalon fogyaszt ráadásul. Használtan nem szabad.


Csak akkor, ha valaki véletlen a viszonylag mai, magyar miele gépétől akar megszabadulni, de ilyen meg kb. nincs is, amit a neten találsz az vagy vadi új és méreg drága, de tényleg jó, vagy olcsó, de valahol nyugaton kukázott évtizedes korú darab, amit nem szabad megvenni mieléből sem. Nem hobbiból teszik ki!

2014. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!