Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy fekete-fehér nappali...

Egy fekete-fehér nappali bútorhoz milyenre fessem a falakat?

Figyelt kérdés

Erről a bútorról lenne szó: [link]

Az én elképzelésem, hogy ahol a bútor lenne, ott grafit, a többi fehér. Ötletek?


2012. júl. 28. 15:11
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ezen az oldalon ha lefelé görgeted az egeret akkor rögtön az első képen lévő sötét lila falszín ami nagyon jól néznek ki a fehér bútorral. Véleményem szerint világos színt semmiképp ne válassz mert a bútor színe is fehér ami együtt már túl világos. (A képen ugyan szürke van de az úgymond unalmassá és fáradttá teheti az összképet ami egy téli napon valljuk be nem a legjobb dolog.)A plafont pedig személy szerint fehérre hagynám. Jó festegetést :).

2012. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

bocsi a linket elfelejtettem :D

[link]

2012. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ilyen lila a hálószobám :) Ott is fehér a bútorom, és valóban jól mutat. De így a nappalit is már nem akarom ugyanolyanra festeni.
2012. júl. 28. 22:10
 4/8 anonim válasza:
Csak ötletek: olívazöld, grapefruit(a Dulux-nak van nagyon szép belőle), türkiz. De olvastam olyan festékekről is, amik kiemelnek egy egyszerű színt is, mert foszforeszkálnak. Kipróbálnám, bár az csak sötétben mutatós. Viszont aki szereti az egyszerűt és a feltűnőt ötvözni, annak jó megoldás lehet.
2012. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy jó választás a bútor! ;) A falszínek pedig engem is nagyon foglalkoztatnak, és a mi egyik szobánk is lila.
2012. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a fehér szekrénysor, én lehet, hogy modern irányba vinném el a nappalit. (bár attól függ, milyenre szeretnéd: otthonosra/modernre). Szerintem itt nézz szét, hátha merítesz egy kis ötletet:

[link]

2012. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Első vagyok: Ez esetben egy barackos színű árnyalatot ajánlanék valami ilyesmit: [link] ezen az oldalon az alsó színpalettából az első oszlop legfelsőt. A kódja #ffdd99
2012. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Intenzív színt választanék.

Piros:

[link]


Zöld (negyedik kép)

[link]

2012. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!