Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kényelmes irodai széket...

Kényelmes irodai széket keresek, tudtok ajánlani ilyet?

Figyelt kérdés

Napi 8-10 órát dolgozok a gép előtt ülve itthonról, 195 centi magas vagyok, ezért nehéz megfelelő irodai/főnöki széket találnom.


Fontos, hogy ne legyen masszív deréktámasza, és fejtámasza sem. Tehát egy legfeljebb nagyon enyhe deréktámasz után a szék háttámlája legyen egyenes. Ezek lehet másnak jó dolgok, de mivel a legtöbbet 160-170 centis embereknek tervezik, ezért eddig majdnem minden ilyen szék kényelmetlen volt számomra 1 nap után.



2014. márc. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész az Office Depot-ba, kint van 30-40 irodai szék, beleülsz és kipróbálod. Amelyik tetszik és kényelmes, azt veszed meg. Nem érdemes itt hülyeségeket kérdezni. Más nem tudja megmondani, hogy neked melyik lenne jó.
2014. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért, gondolod azon nem vagyok már túl, hogy vagy 50 széket kipróbáltam (Jysk, Kika, Praktiker, Baumax)? Sőt, 4-et kipróbáltam munka közben is, és kellett 1 munkanap, hogy kiderüljön, nem jó. Viszont olyan széket, amit leírtam, nem találok, mert mindegyik baromi ergonomikus akar lenni, ezért aztán aki magasabb az átlagnál, annak kínszenvedés ülnie benne, mert minden máshol van, mint kellene lennie.


Pont ezért tettem fel a kérdést, mert hátha valaki tud ajánlani széket, nyilván ez nem azt jelenti, hogy akkor vaktában megrendelném, hanem ki is próbálnám előtte.

2014. márc. 17. 21:09
 3/5 A kérdező kommentje:

Anno volt egy ilyen, amelyik bevált, csak azóta már tönkrement, anno Praktikerben vettem, de már sehol nem találom (a képet nem én töltöttem fel, valaki régebben hirdetett ugyanilyet):

[link]


Elvileg ez nagyon hasonló:

[link]


Csak az anyaghasználat és az árkategória nem stimmel, tehát ugyanaz nem lehet. Kipróbálni viszont azért nem tudom, mert nem találtam olyan üzletet, ahol ki lehet próbálni.

2014. márc. 17. 21:15
 4/5 kissbalu válasza:
Lehet ki kellene próbálnád ilyen speciális párnát. Tudom, hogy attól még magasabban fogsz ülni, de lehet, hogy kevésbé lenne kényelmetlen, a hátadnak, derekadnak pedig mindenképpen jót tenne.
2014. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A speciális párnával az a baj, hogy ahhoz is olyan szék kellene, amelyik nem akarja nagyon megmondani, hogy hogyan üljek. Ugyanis egy eleve "ergonomikusnak" szánt szék esetén szívás használni ilyen párnákat.
2014. ápr. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!