Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok ilyen párnahuzatot...

Hol tudok ilyen párnahuzatot csináltatni, vagy vásárolni, esetleg rendelni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen párnahuzatot hol lehet vásárolni, vagy csináltatni? Ha van ilyen lehetőség Eger környékén az még jobb lenne!



2014. ápr. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Van Egerben pláza? (sosem voltam még ott, így nem tudhatom :))

Ha van, akkor biztos van a plázában fotókidolgozó (vagy hogy is hívják) és ott tudnak nyomtatni anyagra bármit, csak (jelen esetben) a szöveget el kell vinned pendrive-on. :)

Ja, meg persze a párnahuzatot is. :)


Ez most elég érthetetlen lett, elnézést. :D

2014. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen fotókidolgozóra gondolsz? ha konkrét példát mondasz, és találok olyat, onnan már el tudok indulni :) (egyébként köszönöm a választ)
2014. ápr. 24. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Go Print, Print Studio, hírtelen ezek jutottak eszembe, én pesti vagyok, és hozzájuk szoktam járni, ha nyomtatni szeretnék textilre valamit. :)

Szerintem, ha van pláza ott, akkor kell lennie, ha nem is ezeknek a boltoknak, de hasonlónak. :)


Első voltam. :)

2014. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nyomdákat és fotóboltokat kérdezz Egerben!

[link]

2014. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Kék egér ajándékbolt van Egerben a Mr. Hobával szemben, Kazimir Lászlód keresd :)

2014. ápr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!