Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyat vegyek?

Milyen ágyat vegyek?

Figyelt kérdés
Időnként szükségem lenne az egy személyes ágyam helyett kétszemélyesre (barátom nálam alszik), viszont ha francia ágyat vennék, jóformán csak egy csapásnyi hely maradna a szobámból. Mit ajánlotok? (Plusz paraméter még az, hogy lehetőség szerint pénztárca barát legyen a megoldás)

2014. jún. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a legegyszerűbb ha veszel egy kanapét. Egy normális méretűn "összecsukva" simán elférsz egyedül, kihúzva pedig akkora mint egy franciaágy. Lehet nem a legtökéletesebb, de ha nem nagy a szobád, akkor talán ez a legjobb megoldás. Nagyon sok bútoráruház van a neten, így van választék bőven - mind árban, mind külsőben.
2014. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre én is, csak a kanapékkal meg az a bajom, hogy nem lehet lecserélni a matrac részét, ha az már "behorpadt" és így meg nem jó rajta aludni, fájni fog a derekam/hátam.

De tényleg, valami kihúzható ágy lenne jó. Hol lehet ilyet találni?

2014. jún. 4. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit ajánlok, nekem is hasonló van, nappal hárman is elférünk rajta, este pedig kényelmes két személynek.

[link]

2014. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezen pl lehet cserélni a matracot és külön a matrac huzatát is.

[link]

2014. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Ha jól látom, a barna részét lehet lecserélni. Kapható is ilyen méretben matrac?


#4: Ez is tetszik, bár nem tudom, 85cm elég-e egy személynek. (Minden nap nincs szükségem, és nem is szeretném kinyitni/összecsukni)

2014. jún. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!