Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha egy lakásnak nincsen nappalija?

Figyelt kérdés
A nappali az otthon lelke. Át fogok költözni anyukámhoz, és az ő lakásában nem lesz nappali, mert nekem is kell egy saját szoba. Nagyon gáz szerintetek?:S

2014. júl. 2. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az otthon lelke ott van, ahol a család együtt van, ahol a barátokat fogadják. Nálunk van nappali, de az esetek 90%-ban a konyhában folyik a családi, társasági élet.
2014. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Az sokkal nagyobb gond, hogy ilyen buta kérdésekkel töltöd az időd! Manapság a legtöbb "marhának" ezen a bolygón semmi nem elég jó, nem elég nagy, nem elég szép! Viszont ezek a fejletlen élőlények elég nagy környezetszennyező tényezők!!!
2014. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igazatok van! Már ki is találtam egy dizájnos megoldást, a problémámra. Egyébként azért érdekelt a kérdés, mert jelenleg egy 3 emeletes házban élek együtt az Apukámmal, szóval megvan mindenem, és félek, hogy milyen lesz egy nagy házból egy kis lakásba átkerülni. Anyunál viszont boldog vagyok, szóval nem vagyok pénzéhes sem:)
2014. júl. 2. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki évtizedeket élt egy nagy házban és átköltözik a kisebbe, az nem kis váltás. De meg lehet szokni, viszont a kicsinek van nappalija (igaz, egybe az amerikai konyhával), míg a nagynak a romos állapota miatt már csak negyede volt használható. Előszoba viszont nincs, de nem számít.
2014. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben a legnagyobb szoba automatikusan félig-meddig nappalivá is válik, legvalószínűbben ott ül össze a család.
2014. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerősök, akinek nincs nappalija, így az étkezőben szoktunk leülni, beszélgetni, ha átmegyek hozzá. Szerintem nincs benne semmi gáz. Inkább nappalija ne legyen, mint hogy fürdőszobája vagy konyhája:)
2014. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :))
2014. júl. 11. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb kis házban (ha 10-15 évesnél nem régebbi) a nappali egy része az amerikai konyha és innen nyílik a fürdőszoba is. Ha van tetőtér, annak a lépcsője is. Le lehet választani pl. ráccsal.
2014. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ez egy kis lakás, van nappali része, de a nappalinak szánt szobát az én hálószobámmá kalkuláltuk. A konyha nem kicsi, szóval valószínűleg tényleg az lenne amolyan "központi" hely a lakásban. Köszönöm! :))
2014. júl. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!