Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen az IKEA-s butorok...

Milyen az IKEA-s butorok minosege? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most szeretnenk a szobamat felujitani (15/L) es az ikeaban neztem ki egy franciaagyat es egy szekrenyt +polcok. Milyen a minoseguk? Mind a kettobol a "BRUSALI"-t neztem ki. Koszonom a valaszokat!
2014. júl. 11. 01:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ismerosok, baratok eddig meg megvannak vele elegedve, de kivancsi lennek meg masok velemenyere is:)
2014. júl. 11. 01:40
 2/5 anonim ***** válasza:
A minősége megfelelő, csak éppen a sorozatgyártási jelleg lerí róluk. Olyan egyen, mint a panelházak, jellegtelen, időnként még sivárnak is mondható.
2014. júl. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Részemről teljesen megfelelő. Nekem nem a bútor adja meg a lakás/szoba hangulatát, hanem az apró személyes kiegészítők. A bútor szerintem legyen praktikus és egyszerű. Erre pont jó az IKEA :)
2014. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Van, ami nagyon jó minőségű. Van, ami nagyon silány. Nekem elég sok Ikeás bútorom van. De az áruházban láttam olyanokat, amik ingyen sem kellenének. Azért általában ott is igaz, hogy ami drágább, az jobb minőségű.
2014. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A KIKA valamivel drágább, de minden furat a helyén van, könnyen összerakhatók, németek gyártják (SPOR bútorok). Szinekben is válogathatsz. [link]
2014. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!