Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szülés előtt mennyivel készítt...

Szülés előtt mennyivel készíttettétek elő a gyerekszobát?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 16:25
 1/8 anonim válasza:

Nálunk velünk egy szobába lesz először aztán majd késöbb kerül át a saját szobájába :)

De szerintem legalább a szülés elött 3-4 héttel legyen kész minden. :)

2014. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 5 éve kész van de gyerek sehol
2014. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyjából 1hónappal előtte lett kész.
2014. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az elsô gyereknél 12 hetes terhes voltam, amikor elkezdtük. A negyediknél 2 héttel szülés elôtt. :-)
2014. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Semennyivel. Mi azt a szokást követtük, hogy szinte semmit nem vettünk illetve nem rendeztünk be előre. (Az új szülött annyira apró, hogy egy mélykocsiban is elalszik napokig). Problémamentes terhességem volt, mégcsak ultrahangra sem mentem el soha. Ennek ellenére férjemmel csak akkor vettük elő a szekrény mélyébe eldugott dolgokat, miután gyerekkel együtt jöttünk haza a kórházból. A sors kiszámíthatatlan, ha ne adj I-sten valaki gyerek nélkül érkezik haza és ránéz az előkészített bébi dolgokra... ezt nem éltem volna túl. A második gyermekünknél ugyanezt tettük.
2014. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

De terhesgondozásra csak jártál...

Ott meg kötelező az ultrahang nem?mert oké hogy probléma mentes...nekem is eddig,de az UH attól még nálunk kötelező.

Én mondjuk nem otthon szülök,de ha jól tudom akkor otthon szigorubbak,mint Nálunk.

:)

2014. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hülye kérdés
2014. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja és a készítettétek így helyes
2014. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!