Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet normális bútorokat...

Hol lehet normális bútorokat venni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 22:22
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
87%
mi neked a normális?
2014. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
1100 millió bútoráruház van,ne is haragudj. Sztem 100% biztos, h van a TE közeledben is nem 1 ;)
2014. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltatok! Tipikus probléma. Majd csinálni fogok egy gyakorikerdesek 2-t, és ott ez le lesz szabalyozva.
2014. júl. 21. 01:26
 4/18 lőrinc vik ***** válasza:
100%

Ha a normális alatt személyesen neked szóló bútort értesz, akkor azt asztalossal kell csináltatnod.

Az IKEA ár/érték aránya korrekt, de valóban kevés benne az "örök" darab. Ha valami az IKEAnal is olcsóbb, az már azért legyen erősen gyanús. A KIKA áruk 98%-a egyszerűen kaki, de tényleg.

Tehát áruházi bútort nehéz normálisat találni, ami fedi az igényeidet és nem is túl drága. Készíttetni pedig a legtöbb embernek drága, mégis hosszú távon a legjobban ez éri meg.

2014. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 dirtboy ***** válasza:
73%
fogyatékos a kérdező így nem tud normálisan kérdezni,csinálni kéne egy olyan gyakorit ahol csak értelmes emberek kérdezhetnek,és csak az egyértelműen megfogalmazott kérdések kerülnek kiírásra.
2014. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyet? Konyhabútor pl Nobilia. De az ára se közelíti meg a fent említett áruházakét.
2014. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, milyen kis agresszív kérdező :)

RS bútor elég jó. Elmész, megnézed.

Jysk-öt is felejtsd el, az egy tragédia.

2014. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ja, a Jysk is nagyon gagyi... Ár nem számít, a lényeg, hogy kényelmes legyen, egyedi és tartós.


Elég fárasztó, hogy tele van a gyakorikérdések offtopikoló trollal. Akinek a agymenései teleszennyezik a témát... Dirtyboy: ha nem érted a kérdést vagy nem tudsz rá válaszolni, akkor nem dumálsz ide. Ilyen egyszerű... Most is rólad megy a duma, ahelyett, hogy a használható bútorboltok listáját sorolnátok..

2014. júl. 21. 20:38
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok

Mi is szinte mindent egyedileg gyártattuk, egyszerűen azért, mert viszonylag kicsdi a ház, minden helyet ki kell használni.

Egyedi a konyhabútor, a hálóban a szekrény, még a gyerek íróasztala és polcos szekrénye is.

Így lehet a legjobban kihasználni a helyet és legalább tudod, mit veszel (csináltatsz).

2014. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 dirtboy ***** válasza:
66%

asztalos a szakmám,gyártottam kikának is ikeának is,gondoltam segítek viszont nem volt számomra tiszta és ahogy észre vettem másnak sem hogy mégis miféle bútort szeretnél és hogy mi számít neked normálisnak.

tartós,kényelmes,designos stb,alapanyagokról nem is beszélve.

gondoltam leírhatnád hogy egyértelműbb legyen a dolog erre meg vissza dumálsz,biztos valami eltartott szőke ri banc lehetsz aki full hü lye mindenhez,tudod mi a tanácsom,az hogy kapd be a f. szomat.

2014. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!