Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szükséges egyátalán fűtés...

Szükséges egyátalán fűtés bele, vagy megy át annyi meleg?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok,nem tudom,hogy mi legyen.Tervben van ,hogy a nagy konyhából leválasztunk egy pici ,5,5 n.m. körüli fülkét. A konyhában gázkonvektor fűtés van, a fülkére harmonikaajtót gondoltunk. Ilyen kis helységbe kell egyátalán valami fűtés? Ha igen ,milyen lenne a legcélszerűbb? Vagy ,hogyan lehetne "átvezetni" a meleget?Ötleteket, tanácsokat várnék....
2010. jan. 10. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi! Nálunk két szoba között van egy gardrób szoba, és ugyanolyan meleg van ott is, mint a lakás többi helyiségében. Amikor építkeztünk, és sem akartam elhinni, hogy ott nem lesz hideg, de tényleg nem kell fűtés!
2010. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nektek biztos az is számított, hogy két szoba közt van,nem? Mekkora az a gardrob? Jó volna ,ha nem kéne bele + fűtés....Másnak vélemény,tapasztalat?
2010. jan. 10. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk van egy 44-es ebédlőnk, abból nyílik a főzőfülkén,, ami hosszú!Régen spajz volt!Semmi fűtés nincs benne!Az ebédlőből jön annyi, meg ha főzök 1-2-re bemelegít a tűzhely!
2010. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belső helység lesz, vagyis nem lesz külső fala (és ablaka), akkor biztosan nem kell fűtés...
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos van külső fala,és egy kis ablak is van rajta.De a ház kívülről szigetelt...
2010. márc. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!