Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok tanácsokat adni,...

Tudnátok tanácsokat adni, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy fel szeretném feldobni a szobámat,hogy hangulatos legyen.Szeretnék képeket felrakni a falamra,égősort is,és szeretnék egy kicsit másabb elrendezést,és új bútorokat.Na itt van a hangsúly..Nagyon nem tetszenek a szobámban lévő bútorok,ráadásul nem is illenének az új 'feeling'-hez..Eszméletlenül utálom,és újat szeretnék (egy tükrös gardróbra gondoltam) de nem hiszem,hogy lenne rá pénz:/

Azért szeretném átrendezni a szobámat,mert egyaltalán nem tetszik,sőt utálom,és nem érzem úgy,mintha ténylegesen az enyém lenne..Nem érzem otthon magamat:/ És amikor például elmegyek egy barátnőmhöz,mindíg azt veszem észre,hogy az ő szobája sokkal jobb,és sokkal inkább otthon érzem magamat,mint az enyémben..Ráadásul nemsokára lesz a macskánk és az én szobámban lenne,de azok a bútorok nem jók,amik most vannak:/ Nem alkalmasak rá,hogy egy macskával 'osztozzanak':/ Nem akarom elmondani,hogy nem szeretem a bútorokat,és újat szeretnék,mert biztos vagyok benne,hogy megbántanám a szüleimet,viszont ki nem állhatom..Mit tegyek?

(A pénzes dololgra visszatérve:Nekem nem kell a legdrábább bútor.Nekem elég lenne a legolcsóbb is,csak legyen jobb,mint ami most van.Igazából a gond az,hogy nemrég kaptam új telefont,és nem merek mégegy nagyobb összegű dolgot kérni:/)



2014. aug. 20. 15:05
 1/3 supra01 ***** válasza:

Szia!

A bútorokat nem is kell kicserélni, főleg, ha nincs rá lehetőséged.

Mi tetszik a barátnőd szobájában? Nézd meg és próbáld átültetni a tiedbe.

Az ágyra egy új ágytakaró esetleg. A falra pár kép, fényképek stb. ezt neked kell érezni, hogy mivel tudod magad számára otthonosabbá tenni!

2014. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon szeretem a belsőépítészetet. Imádok tervezni. Én is így vagyok a szobámmal ahogy te, és most lesz szüleimmel szobacsere. De én sem kaphatok új bútort. De sok ötletem van. A lényeg, ha gondolod egy alaprajzot küldj a szobádról méretekkel (fal+ablak+ajtó) és képet a bútoraidról. Ezt persze privátban. Mindenre van jó megoldás ;)
2014. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nem tudom milyen pl a szekrényed, de ha egy nagy posztert teszel fel rá rögtön lehet, hogy jobban tetszik majd. Új függöny, ágytakaró, díszpárna is sokat tud dobni a szobádon és nem kerül több tízezrekbe...

Szerintem ezek is nagyon hangulatosak tudnak lenni: [link]

Egy parafa/mágnes tábla is jól mutat, ha teleragasztod képekkel. Esetleg egy hungarocel táblát ha bevonsz valami színes textíllel és arra tűzöl fel képeket az is nagyon szép. A függönyre varrhatsz gyöngyöket is.

Remélem tudtam segíteni:)

2014. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!