Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kezdő háziasszony vagyok,...

Kezdő háziasszony vagyok, tudnátok nekem tanácsokat adni mosással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen mosószert, mosóport használtok.Színesekre gél, fehérekre por?Van ennek valami értelme?

A kényesebb cuccokhoz még egy külön mosószer?


2013. ápr. 7. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukám a kényesebb cuccokat, mint melltartók, bolyhosodó, kinyúlásra hajlamos, csipkés dolgok, stb egy kis muszlinszerű zsákban mossa, és így szépek maradnak sokáig, mert nem közvetlenül dörgölőznek mindennel, ami a gépben van (meg magával a géppel sem). Sajnos a többihez nem tudok hozzászólni :)
2013. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vica29 válasza:

Szia! Én a Bonux 'magnolia' illatút használom sárga Lenor öblítővel. Nekem bevállt :) Nem használok külön mosóport a fehérekhez vagy a feketékhez.

Ha kell fehéríteni néha, akkor Cloroxot, vagy egyébb olcsó hypofélét alkalmazok. Ha pedig zsíros folt van a ruhán, mosogatószert teszek rá, megdörzsölöm picit és mehet a gépbe. Tapasztalatból mondom, h az Ariel mosópor sem tud többet. Bár kinek mi válik be, ez függ a szennyezettség mértékétől...

2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, még az jutott eszembe, hogy a Vanish mosószappan nekem eddig minden foltot kiszedett a ruhából, még a fehér gatyából a gulyáslevest is, szóval azt bátran tudom ajánlani.
2013. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi ugyanazt használjuk minden ruhához. a helyi CFA mintaboltjában vásároljuk keményen 600 forintért a 3 literes mosógélünket :) mindent tisztára mos. a fehéreket én mondjuk szódabikarbónázom és vanish mosószappanozom a foltokat...bár még otthon lakok de a mosás az én dolgom :) minden tiszta szokott lenni többnyire :)


fehéreket (évi 3-4szer csak), konyharuhákat, türcsiket...95 fokon mosom. oda kb tök8 milyen mosószert használok, mert mindennel tiszták lesznek :)

2013. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!