Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » SOS segítség kellene! Szerinte...

SOS segítség kellene! Szerintetek így milyen lesz a szoba?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy tetőtéri szoba (16 éves fiú szobája lesz),(1fala döntött) de a tető nem megy le a padlóig, csak 140centi magasan kezdődik, addig függőleges a fal. Most festettük le sima fehérre a szobát. Laminált padló van, ami nagyon halvány kék, némi szürkés-fehéres beütéssel, és erezettel.

A bútorok már megvannak. Ez lesz az íróasztal: [link]

Lesz egy fiókos szekrény ami ugyanilyen színű-stílusú. Ezen kívül egy fém kanapé-ágy, fehér gardrób és egy sarok számítógépasztal ami jelenleg sima festetlen (fenyő). Lesz még szőnyeg, kép a falra, növények és nyilván különböző kiegészítők.

A kérdés az lenne, hogy milyen színűre fessük le a fentebb említett sarok asztalt. Igazából minden menne mindenhez, mert a fal fehér, ami megy a padlóhoz és a gardróbhoz. A bútorok sötétek ami kompenzálja a fehéret. Az ágy fémszínű, és az irodai kiegészítők az asztalokon plusz párnák is szürkék/fémszínűek lennének. De ez a fa színű sarok szám.gép asztal mem tudom mennyire passzolna oda, mivel egyedül a tetőtéri ablak fa színű ezen kívül. Milyen színre kéne lefesteni? Esetleg valami dekor ötlet a szobát illetően?

Köszönöm előre is! :)



2014. aug. 29. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ki tudod cserélni ezt a bútort amit linkeltél? mert ez nem való kamasznak. Komor, nehéz, még egy idős felnőtt is alig választja.
2014. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Sőt az egész amit eddig irtál nem való kamasznak. Nem vidám, könnyed,izléses, ami egy kamasznak való.
2014. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 #2 Egy 16 éves fiúról beszélünk. Szerintem a megfelelő dizájnnal rohadt jól fog kinézni!


Válasz:

Az asztalt szerintem inkább fólázni kéne, nem fogjátok tudni olyan szépen lefesteni, hogy beilljen a többi közé. Én valami grafitszürkét választanék, az jó átmenetet teremtene a fekete és fehér között.

Mondjuk ilyen: [link]

Ezt is precízen kell csinálni, illetve számoljatok azzal, hogy a gombokat ki kell majd cserélni mondjuk valamilyen fémes változatra, mert a fa nem fog menni hozzá.

2014. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!