Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötétkékre szeretném festeni...

Sötétkékre szeretném festeni a szobám, vélemények?

Figyelt kérdés
tetőszobám van, eddig fehérek voltak a falak de már unom. gondolkoztam a halvány zöldön, de inkább a sötétkék tetszene jobban. így mennyire lenne világos a szobámban? (normális ablakom van, nem tetőablak)

2014. aug. 30. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Világos nem lenne a szobádban. Szinte éllandóan mesterséges fényre lenne szükséged szerintem, és ez egy idő után lehangoló tud lenni. Ha kéket szeretnél, akkor inkább világoskék. Én láttam barna és bor
2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos elment, mielőtt befejeztem volna: barna és bordó szobákban már voltam, nekem kicsit nyomasztó volt, annak ellenére, hogy a dekoráció illett hozzá mindkét helyen.
2014. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem ez a szín tükrözi a személyiségem, és egyébként is szeretem a sötétet. csak ez túl nagy változás lenne és inkább kértem véleményt :)
2014. aug. 30. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sötét és komor lesz.

Én az egyik falat festeném csak sötétkékre, a többit pedig egy világos színre, ami passzol hozzá (pl. valamilyen krémszínű).

2014. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Világos padlóvall, világos bútorokkal, világos textilekkel oké. De számíts rá, hogy nálad sokkal hamarabb be fog sötétedni, mint máshol. Mi csak tejeskávéra festettük az eddigi fehér konyhát, és sokkal hamarabb kell világítás már ettől is, nem még sötétkéktől. Amúgy én is egy falat csinálnék csak olyanra, a leghangsúlyosabbat, amin az ágy van, vagy ilyesmi. A többit meg hozzáillőre.


Egyébként volt egy fehér falú helyiségem, amit nagyon utáltam, meg voltam róla győződve, hogy a fehér fal ronda. Aztán drága fehér árnyalatú festékkel lett átfestve és marha jó. Ez a fehér, nem az a fehér. A diszperzittel fehérre festett az valahogy olyan semmilyen volt, de ez a kellemes, krém fehér szín ez tényleg széppé teszi. Érdekes amúgy, mert csak egymás mellett látszott miközben festettük, hogy nem ugyanolyan, mióta kész van, meg nem mondod, hogy nem fehér fehér a fehér a falon :D, de valahogy mégis látványosan szebb.

2014. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a tejeskávé konyhában 3 méter x 1.5 méter az ablak.... Gyakorlatilag az egyik hosszú fala ablak... emeleten van. Nincs előtte fa. És így is érezhetően sötétítette a helyiséget. Ha egy átlagos szobád van, egy átlagos méretű ablakkal, akkor nagyon gáz lesz.
2014. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak az egyik fal legyen sötétkék, a többi pedig egy hozzá illő nagyon világos szín. Nekem az egyik falamon egy rész sötét lila a többi világos és nagyon jó az összhatás. Ha az egyik fal sötétkék a többi meg krémszínű és a krémszínű falakon meg az ágytakaró meg még néhány kiegészítő lenne olyan kék mint a fal nagyon szupi lenne:)
2014. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a sötét színektől be fogsz depizni... Válassz valami vidám színt, ami feldobja a hangulatodat! ^.^
2014. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!