Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki segítene berendezni...

Valaki segítene berendezni egy 4m x 4m es szobát? (link )

Figyelt kérdés

arra kellene ügyelni, hogy hozzáférhető maradjon a kiságy, fregori, szekrényajtók. szekrénysor srégan is tehető, akárhogy.

jelenleg a nagy ágy belelóg 30 cm-re az erkélyajtóba, de így is nyitható még.

a babakocsi mobil sajnos, bent kell tárolnom, legpraktikusabb lenne az ajtó mellé tenni, nem áttolni mindig a szobán


(szoba konyhás lakás, egyéb hely nincs.)


[link]


[link]


2014. nov. 9. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, nekem most fáj a hátam.
2014. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A fregolit nem kell mindennap használni, ugye? Mert akkor csak felállítod a szoba közepén, annak nem kell külön hely.


Én a jobb felső sarokba tenném az ülőgarnitúrát. Mellé a szekrénysort úgy, hogy a 63 cm-s oldala legyen a falnak, így egy választófalat képezzen a szekrénysor az ülőgarnítúra mellett. Oda raknám számítógépasztalt egy székkel. Igaz, ha ki kell nyitni a szekrényajtót, akkor fel kell állni a géptől.

A babakocsi összecsukható?

TV-t az ággyal szembeni falra, mellé az asztalt.

A gyerekágy az asztal mellé, és amellé az ajtótól baloldali sarokba a babakocsi.

2014. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi!


azon sakkozok most, ha a számítógépet sarokba srégan tenném, akkor a szekrényajtó kinyitható lenne

2014. nov. 9. 12:16
 4/13 anonim ***** válasza:
A konyha külön helyiség?
2014. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az is jó ötlet!
2014. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

át tologattam. így a szoba közepén van a szkrény oldalfala, magas szekrény(215) szóval ahogy belépünk, egyből "falnak ütközik a szem"van egyéb lehetőség?


olyan szoba konyhás lakás, ahl még előszoba sincs, olyan főzőfülkés rendszerféle az egész

2014. nov. 9. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, de mi a bánat az a fregoli?


Ezen kívül itt az én tervem, remélem segít!!

[link]

(ha megnyitja az oldalt "got it" aztán "no thanks" és várj, amíg betölti a tervet).


A beépített szekrény ajtaját leszerelném, egy függöny tennék elé. Így a kanapét ebbe a sarokba lehetne tenni, és jóval több hely maradna a szobában. Az asztal nem tudom mire való? Amennyiben dohányzóasztal kidobnám, és valami egyszerű "dekor" asztalt állítanék a helyébe, lásd a terven. A számítógépet is kidobnám ill. eladnám, és az árán vennék egy olcsó laptopot. Ami internezésre jó olyat használtan már nagyon kedvező áron kapni, és egy ilyen kicsi lakásba fontos lenne a helyspórolás.

A terven maradt egy kis hely a tv-állvány mellett a babakocsinak. A számítógép és a tv nem tudom milyen asztalon áll, ill. hogy az adott méretek az asztalméretek voltak-e, de én egy hosszabb, hasonlóan keskeny bútorra tenném a tv-t, ahol van hely pakolni (ugye az íróasztalokban nem nagyon akad), és az asztaloktól megszabadulnék. A terven még egy kis játszósarok is van a baba számára. Ha ragaszkodsz a tv és a szgép asztalhoz, a bal oldalon elfér a szekrény mellett (176+100+106 = 383, tehát faltól-falig érne majdnem, de így zavarna a legkevesebb vizet).


Amennyiben nem jelenítené meg, itt van képekben is:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
382 nem 383 cm, elírtam...
2014. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást, akkor megérte fáradozni a tervvel... további szép napot!
2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

én nem pontoztalak le!


sőt mindenkit felpontozok most.

most nézem át a haditervet :)

2014. nov. 9. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!