Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhaablakra milyen függönyt...

Konyhaablakra milyen függönyt szokás tenni? Nálatok milyen van?

Figyelt kérdés

Nálunk nagyon nagy ablak van a konyhán és kb. 3 méterre van a szomszédok bejárata, pont szembe az ablakunkkal.

Ezért most egy rendes szobai függöny van fent, hogy ne bámuljanak be folyton, de ez elég furcsán mutat szerintem egy konyhában. Arról nem is beszélve, hogy a gőz, pára, ételszag miatt gyakran kell mosni is.


2010. jan. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig is szobai függöny volt a konyhán. Nincs ezzel semmi baj.
2010. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen,Konyhába nem kell függöny,és nem is praktikus.Nagyon sokat kellene mosni,és az ablaknyitás is körülményesebb.
2010. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekünk vitrázs van a konyhaablakon, valahogy így:

[link]

2010. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is krémszínű muszlin van a konyhán,és igen sokat kell mosni,minden hónapban 1x legalább.De ez meddig tart?20 perc amíg kimossa a gép aztán mehet vizesen vissza.Sztem jól mutat.De ha szépek lennének az ablakaim,akkor csak bambuszárnyékolót tennék fel...
2010. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tennék fel függönyt, vagy ilyen vitrázst tennék fel, akkor folyamatosan kukkolnak a szomszédok. :(

Egyébként szerintem is ez utóbbi lenne a legjobb a konyhába. Ha nem a szomszédok felé nézne az ablak, biztos ilyet tennék fel.

A muszlin anyag jó ötlet. Lehet arra fogom kicserélni, mert ez a mostani csipkefüggöny nekem nagyon nem tetszik.

2010. jan. 30. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Vitrázsfüggönyt széleset is rakhatsz az ablak magasságának a feléig /az aljától/, a plafont meg hadd bámulja a kíváncsi szomszéd.
2010. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!