Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szőnyeget vennétek...

Milyen szőnyeget vennétek inkább? : olyat, ami egyformára van vágva, vagy amiben vannak "bemélyedések" - pl csíkok vannak belevágva.

Figyelt kérdés

Nem tudom kitalálni melyik lehet praktikusabb pl. takarítás szempontjából.

Az egyik az Alba- bézs:

[link]

A másik a Shaggy dream - bézs:

[link]


Előre is köszi minden tanácsot!


2010. febr. 5. 16:07
 1/4 anonim válasza:
Az elsőt biztos, hogy könnyebb porszívózni a rövidebb szálak miatt. Attól függ milyen helyiségbe kell, mennyire lesz "szennyezve"?
2010. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hálóba lesz, úgyhogy nem nagy igénybevétel - csak porallergiás vagyok :). De szőnyeg párti sajnos.

Fura, azt hittem volna, hogy az egyforma szőrű szőnyeget jobb takarítani. De az üzletben is azt mondták, hogy a belenyírottat könnyebb :).


Köszi

2010. febr. 5. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk mindkét fajta szőnyegünk van és nem veszek észre különbséget a takarításban... igaz most vettünk új porszívót, egy Samsungot, ami 400 W -os szívóerejű... ez már rendesen porszívóz, mindegy milyen a szőnyeg.
2010. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van mint az első (Alba) tök könnyű takarítani:)
2010. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!