Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tucattá tesz a mellműtét? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tucattá tesz a mellműtét? A műtött VV-s lányoknak feltűnően egyforma mellük van. Ez csak véletlen, vagy ennyire egyformára készülnek a mellek általánosságban is?

Figyelt kérdés
VV: Kinga, Dia, Seherezádé, Veronika
2011. okt. 6. 13:41
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. okt. 6. 13:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Alakra ugyanolyanok a szilikonok, a mérete különbözik. Így nem csoda, ha a feltöltött melleket egyformának látod.
2011. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze... Van egy gép, ami formára állítva tolja ki a szilikont, csak különböző méretekben. Ha mindenki mell műttet, akkor mindenkinek egyforma lesz a melle!
2011. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Ez hülyeség, különböző méretekben vannak és lehet kör vagy csepp alakú is, meg mindenkinek más az alapadottsága is. De miért baj ez ha hasonlítanak? Normális méretű, formás, feszes, kerek. Pont amilyen egy mellnek lennie kell.


20/l

2011. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
És mű. Inkább legyen egy mell pici vagy kevésbé feszes esetleg formás, mint mű.
2011. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha hasonlítanak. Csak egyszerűen feltűnt és mivel nem vagyok jártas a témában, ezért kérdeztem meg.
2011. okt. 6. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

13:49


Pont amilyennek egy mellnek kell lennie.

Hát nem tudom, én fogtam már műmellet, szörnyű volt, semmi esése, stb.


25/F

2011. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is szerettem volna szilikont a melleimbe, mindaddig amíg nem volt VV5. Ezek a felsorolt lányok olyan oltári ribancok, hogy az eszem megáll... és mi a közös bennük? A műtött mellük. Köszönöm, de nem akarok én is ribanc lenni.
2011. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 menta34 ***** válasza:
92%

Hú, VV-Attila műtött mellé azért odab*sz :DD


Hányás mindegyik nő. Ránézel a mellére és totál természetellenes, a bimbó feljebb van, mint a mell látható súlypontja, oldalról olyan mint egy zsemle felakasztott zacskóban, szemből meg mint valami mászóka fogantyú, sehol a természetes ívek, átmenetek, stb. brr.

2011. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

menta34 ez nagyon jo :D zsemle felakasztott zacskóban XD abszolút egyetértek amugy, nemjó a műmell...

am ja, arra jó, hogy tucatribi legyen valakiből, még a melle is tucatkinézetű lesz...

2011. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!