Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok elektronikus eszközt...

Hol tudok elektronikus eszközt eladni?

Figyelt kérdés

A lakáshoz, amit vettünk, járt egy mosogatógép is, amire nekünk nincs szükségünk. Szeretnénk eladni, mert miután felújítjuk a konyhát nem fog elférni sehol, és csak a helyet foglalná. Nem használjuk, és nem is fogjuk.

Azt szeretném kérdezni, hogy bizományin és zacin kívül, tudtok olyan helyeket, ahol ezeket beveszik és fizetnek is értük? Illetve ezeken a helyeken kb mennyit kaphatunk érte?

Különböző oldalakon meghirdetni nem szeretnénk, mert az lenne a cél, hogy amikor azt mondjuk, hogy most nem kell, akkor abban a pillanatban már ne legyen ott. (Jelenleg a teteje pultkén funkcionál, ezért nem tudjuk már most nélkülözni, de tervezünk a helyére konyhaszekrényt.)


és ha rossz helyre tettem a kérdést, nyugodtan pakoljátok át. :D



2015. jan. 12. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább varázspálcát keresel:D Csiribiri csiribá, és a mosogatógépnek hűlt helye:D
2015. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha. És egy nagy kupac pénz lenne a helyén. :D


De hallottam, hogy volt ilyen Media Marktban, hogy beviszel valamit, és valamit olcsóbban kapsz, vagy nem?

Lehet már hülye vagyok :D

2015. jan. 12. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Csere van, de vásárolni nem vásárolnak használtat.
2015. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cseréld be másra, pl. hűtőre.
2015. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De cserélni hol tudom?

És akkor pl azt megtehetem, hogy becserélem egy fasza mikróra? (Mert a mostani gagyi. :D ) De igaziból van mindenünk.

2015. jan. 15. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Media Marktban érdeklődjél.
2015. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!