Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 20 ezer alatt jó irodai szék?

20 ezer alatt jó irodai szék?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne 15k körül, de ha kicsit több még beleférhet.


Elég sokat kell egy nap gép előtt töltenem, és a mostani székem tönkrement, kéne egy olyan, ami kényelmes és jól össze van rakva.

Jysk-be nézegettem, van elég sok ebben az árkategóriában, de nem tudom megmerjem-e akármelyiket venni, vagy azért vigyázni kell ezekkel, mert sok a rossz?


Illetve állóasztalokat is nézegettem, de ahogy nézem irreálisan drága a legtöbb, kapható ilyen normális áron?


2015. jan. 31. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Jysk nagyon rossz minőségű székeket árul, mi megjártuk vele, pedig jónak tűnt és nem is volt olcsó. Recseg-ropog, és szétesik.

Kb. egy éve vettünk az Ikeában, az sokkal jobb.

2015. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen. A minőségi irodai székek 80-nál kezdődnek. Addig csak parasztvakítás megy.
2015. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
régen a metroban vettem egyet 10 ért az nagyon jó volt sokat kibírt, kényelmes volt aztán egy jysk-eset vettem 23 ért hát az ideg kerülget annyira nyikorog, recseg ropog, pedig már összehegesztettem rajta minden egymáson mozgó részt, de semmi.
2015. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind Kínában gyártják, szóval mindegy:D
2015. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2


Azért hülyeséget ne írjunk.

Persze egyetértek, az igazán minőségi az tényleg jó drága, de nem olyanra gondoltam ami Swarovski gyémánttal van telerakva és dinóbőrből készült, egy sima egyszerű szék. Tudom 20k alatt nem kapni semmi különlegeset, de nekem nem is kell semmi különleges, csak ne essen szét és ne legyen kényelmetlen, ilyen meg tudom, hogy van jó, mostani székem is 20k volt anno, 5-10 éves lehet és igazából még ma is elég jól bírja, csak az alját sikerült kiszakítani.

2015. febr. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!