Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találok ilyen, illetve...

Hol találok ilyen, illetve ehhez hasonló étkezőgarnitúrát?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 9. 22:10
 1/5 anonim válasza:
60%
hihi angol turiban:-) ne haragudj, de szerintem ne itt kérdezz szerintem a legtöbben nem ilyet használunk:-)
2010. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A BERONE webáruházban SEMMIKÉPPEN NE VEGYEN ÉTKEZŐT : A BOVLI (elnézést BONI) nevü asztal ahány elem, annyi szin : egész világos lábak, majd 60-as évekbeli barna csikos tapétáju asztallap, sötétbarna oldallapok

és végül fehér, konyhába valo farostlemez. Az egész ugy néz ki, mintha az üzemben véletlenül talált megmaradt farostlemez darabokbol lett volna összetákolva. Ami az MO42 nevü székeket illeti, a fa anyaga itt is eltérő, de annak ellenére hogy többször rákérdeztem, és csak a keleteuropai nyelvü katalogus felé irányitottak, a huzat se textil, se textilbőr, csak egy ócska hungarocell tapintású, fényes műanyag "huzat". Mindehhez mellébeszélő ügyfélszolgálat. Szállitás lyukas ujrahasznált kartonokban, vásárlástol elállás esetén odavissza fuvar a vevő költségén : 31300 forint !

2013. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hozzátenném, hogy elállás után még nekik áll feljebb, és mailben, magánszemélyként fenyegetik a vevőt. Vállalat-e ez egyáltalán ? Egy biztos : mindenképpen elkerülendő !
2013. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát szerintem teljesen jó a Berone, többször vásároltam a Berone bútor webáruházban és semmi problémám nem volt velük volt raktáron, hamar kihozták.
2015. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Banai Friderika válasza:
Berone bútortól semmi pénzért. 2-6 hetes szállítási határidővel vállalnak, mi most tartunk 12 hétnél, és még semmi. Hazudozó ügyfélszolgálatosok, fals ígéretek, tré minőség. Abszolút csalódás. Bárhol, csak ne itt.
2015. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!