Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet egy függönyt jól...

Hogyan lehet egy függönyt jól átfesteni?

Figyelt kérdés
Szeretném a sötétítő függönyömet valami vidámabb színűre festeni. Egyszínűre vagy akár batikolt jellegűre. Viszont van mellette ugye fehér függöny is, amit nem szeretném, ha befogna. Milyen festéket ajánlotok?

2015. febr. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

???????????????????????????????????? A függönyöket nem az ablak előtt lógva festjük ember, hanem levesszük, szóval nem értem hogy a csudába fogná be a fehér függönyt? :D


Egyébként attól függ milyen összetételű. Nézd meg a címkét és érdeklődj a hobbiboltokban. Minden anyagösszetételre más festéktípus javasolt, nem mindenre alkalmazható sima batik vagy ruhafesték.

2015. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Címkéje nincs. Nyilván festéshez leveszem, bár elképzeltem, ahogy egy lógó függönyt pingálok, jó jelenet. Gondolom, sokáig kell szárítani, hogy egyáltalán ne fogjon. Nem festettem még soha textilt.
2015. febr. 8. 17:39
 3/3 anonim válasza:
igaz, mi pólót batikoltunk, de függönynél is működhet. Miután befestettük ecetes vízbe tettük, így utána nem fogott meg semmi és a többi ruhával akár össze is lehet mosni. Nem ereszti a színét sem.
2015. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!