Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kikába hogyan kezelik a...

Kikába hogyan kezelik a garanciás dolgokat? Ha visszaviszek valamit, de olcsóbbat választok, akkor mi lesz a fennmaradó összeggel?

Figyelt kérdés

Vettem 60 ezer ft-ért egy forgószéket 4 hónapja, ültem benne összesen olyan 30 napot, de az ülő része nagyon csúnya lett, megcsavarodott a műbőr, belapult a szivacs, stb...

Van benne maszírozó munkció, ami valamiért nem működik benne, így gondolom él a garancia.

Bármire levásárolhatom az árát?

Székre szükségem van, de láttam egész jókat 30-35 körül is...

Mi lesz a fennmaradó összeggel?


Illetve egyből levásárolhatom vagy elküldik vizsgálgatni a széket?

Esetleg kp-t is visszaadnak?


Kérem, aki vitt már vissza a kikába bármit, írjon!


2015. febr. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzt biztos, hogy nem adnak vissza. Választasz olyan árkategóriájú széket vagy pedig az olcsóbb szék mellé még valamit.
2015. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tárgyalóba való fémvázas szék, szintén a KIKA-ból vásárolva. Élt nyolc hónapot, eldeformálódott a fémváz, letört az ülőrésze. A végén kidobtuk, mert nem volt rá garancia. Kb. az ÖSSZES fémvázas szék ennyit ér a KIKA-ban!
2015. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a fémfázas, a műanyag is. A bőr teljesen szétrepedezik rajta.
2015. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerős vett étkezőbe négy széket, kárpitos borítással, ez néhány hónap alatt kifalult és foszlott a széleken. 12 ezer ft volt darabja. Én máshol vettem 8000 ft-ért darabját, ezeknek nincs semmi baja.
2015. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
KIKA-ból vásárolt SPOR elemes bútor szekrényei viszont jók.
2015. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!