Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 9 millióért szeretnénk házat...

9 millióért szeretnénk házat venni. Elég 2 millió önerő ahoz, hogy a bank megadja a kölcsönt a fennmaradó összegre? Milyen egyéb járulkos költségek vannak még?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítéséget!
2010. márc. 30. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
kb a felére megadják a válság miatt. 2 millára kb 5-öt adnak, ha szerencséd van, de attól is függ miben akarod felvenni (forint, frank).
2010. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az nem sok:) Köszi
2010. márc. 30. 15:35
 3/6 anonim válasza:
Attól függ milyen devizában szeretnéd felvenni, de kb 4-6 milla önerő kell.
2010. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen4Épp ebben a cipőben vagyunk!Ha van önerőd 2 milla, és fedezetnek ott lenne a ház amit veszel, akkor a házat minimum 15 millára kell hogy felétrékelje a becslő!Vagy több önerő kell hogy legyen!

A mostani "hitelválság" miatt lehetetlen pénzhez jutni!

Minimum 50-75% önerő kell4ebbe beleszámít a felajánlott ingatlan is!Nem beszélve a leigazolt jövedelmekről4Minden bank más, de álltalában ez van!Én most a sokadik banknál vagyok, pedig relatíve nem nagy összegre van szükségem!

3.5 millió kellene!Van 2 közalkalmazotti fizetés, ami 100-100 ezer, meg egy 7millióra becsült bázam4És a legtöbb bank elutasított!Talán most a KH az ami megadja!De már nem reménykedem!Jártam az Erstében, Unicreditben, Takarékban, Cibben,, és persze mindenhol elindították, és mikor már majdnem megvolt belekötöttek valamibe4Rengeteg pénzem kifolyt, a sok tulajdoni lep, térképmásolat, amit havonta újra kellett kérjek, mert mindig lejárt, az értékbecslők, ami szinte mindenhol 35ezer körül volt, hát nem is mondom tovább!!Neked sok sikert, és kitartást kívánok4Én december óta próbálok pénzhez jutni!!

2010. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak forint, ill Euro alapút lehet felvenni!A frankot egyik bank sem engedélyezi már!
2010. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Ekkora önerővel nem tudsz venni házat. Attól is függ hol van amit veszel. 2008. áprilisban még jóval a válság előtt vettünk egy új lakást Zalaegerszegen. A férjem bruttó 580 ezret keres és a 14 milliós lakásra a maximum hitelt, azaz 6 milliót kaptunk meg! Szóval nem tudom mások hogy tudtak akkor is szinte önerő nélkül vásárolni!

2010. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!