Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű kiegészítőket...

Milyen színű kiegészítőket válasszak fekete bútorok mellé?

Figyelt kérdés
Nappaliba, klasszikus parketta van és kapunk ajándékba egy modern szekrénysor-tévéállványt, meg egy bőrkanapét, mindkettő fekete. Falak fehérek. Függőnyt, szőnyeget és ilyesmit milyen színűt választanátok? Játszak a fekete-fehérrel, vagy mit? Eddig barna bútorban gondolkodtam, adta magát a bézs-barna-narancs színösszeállíás, de most ezt az ingyenbútort butaság lenne nem elfogadni... legyen ugyanúgy narancs-bézs, csak a barna helyett fekete bútorral, az jól nézhet ki?
2015. ápr. 5. 16:25
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a feketéhez minden szín passzol, de én játszanék a fehérrel, feketével és a szürkével :)
2015. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs szín, az nyomasztó lehet hosszútávon, márpedig ez egy lakás és nem iroda. Én zöld kiegészítőket választanék. De jól mutat még a narancs, a sárga, a bézs is jó, de azt nem tudom, hogy a narancs és a bézs együtt milyen hatású lehet a fekete mellett, mert ez függ a narancs árnyalatától és a színes felületek nagyságától is. A kék is egy lehetőség, de nappaliba nem javaslom. Még a szép halványlila is jól mutathat, elegáns lesz tőle a hatás. Falon: halványlila, párnák, szőnyeg: erősebb árnyalat, vagy sötétebb tónus.
2015. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. A halványlilával már én is szemeztem, csak kissé merész és a férjem igen konzervatív... de az tény, hogy tisztán a fekete-fehér nem lenne túl otthonos. Hát túrom a netet inspirációért, van még 3 hetem kitalálni, hogy mi legyen.
2015. ápr. 13. 21:50
 4/4 anonim válasza:

Nekem is fekete a bútorom. A kárpit narancs, a szőnyeg halványzöld és a kárpittal megegyező színű. A falak fehérek.

Én kedvelem, szerintem barátságos.

2015. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!