Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire kényes az inox...

Mennyire kényes az inox kályha? Azt hallottam, minden ujjlenyomat meglátszik rajta es nehéz tisztítani. Igaz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Így van. Remélem, aki feltalálta az inoxot, a túlvilágon is azzal tölti a napjait, hogy azt pucolgatja. És én is, hogy ekkora marha voltam , hogy ilyenre ruháztam be...
2010. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a mienk nem ilyen, nem látszik meg rajta az lenyomat. sőt van kifejezett olyan, ami ujjlenyomat mentes, ilyet kell keresni!!!

amúgy én nagyon szeretem, kapható külön inox tisztító folyadék, én azzal szoktam letörölni.

2010. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most jól összezavartatok...:)


pont ilyet néztem ki. (már csak a mérete miatt is, úgyhogy meg lennék lőve..

mi az, hogy ujjlenyomat-menteset kell kérni?

már megint érdekesen fognak nézni rám:)

2010. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy ujjlenyomat mentes, nem fognak rád hülyén nézni. Az inox szerintem nagyon kényes, nagyon hamar látszik rajta a kosz, ujjlenyomat, könnyen karcolódik és nehéz tisztítani. Én nem vennék semmibe inoxosat,de te tudod.
2010. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen úgymond tappancsmentes, nekem ilyen a mikrom. Az ujjlenyomat, tenyér valóban nem, de minden más szennyeződés meglátszik. Ha húzom a törlőruhát rajta, megmarad. Egyfolytában olyan mintha koszos lenne. Senkinek nem ajánlom, csak olyanoknak, akik alapvetően csak kávéivásra használják a konyhát.
2010. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, NAGYON meg fogom gondolni, hogy veszek-e inoxot.
2010. márc. 1. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Inoxból is van többféle. Van mattabb, nem csak az a fényes fajta, amin abszolút nem látszanak az ujjlenyomatok.

Nálunk pl a hűtő ilyen. És nem kell naponta pucerálni.

2010. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért megnézném hogyan hagyod rajta a tűzforró kályhán az ujjlenyomatodat.
2010. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!