Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű sötétítő függöny...

Milyen színű sötétítő függöny illene szerintetek ebbe a szobába?

Figyelt kérdés
A szoba falának színe halványsárga, a padlószőnyeg szürke; az ágy, párnák és a fotel színe zöldes, a szekrény, polcok színe pedig nagyon világos barna. Mit ajánlotok? Előre is köszönöm az ötleteket :)
2015. júl. 1. 20:08
 1/3 Csildikó válasza:
60%
Szerintem a zöldes ágy meg a sárga falak elég nagy felületen vannak jelen, így ezeket a sötétítő mintájaként képzelem el, ami kicsit kisebb felület, azt meg a sötétítő alapszíneként. Talán a szekrény színe sötétebb árnyalata jó alapszín lenne
2015. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. júl. 2. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló adottságú nappaliba sötétzöld shantung sötétítő függönyt vettem, illetve ebből 7 méteret és megvarrattam méretre (három részes, erkélyajtós). 36 ezerbe került, de ez egyszeri beruházás.
2015. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!