Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti költözés előtt mennyi...

Ti költözés előtt mennyi idővel kezdtetek el bevásárolni a házatokba/lakásotokba?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mosógép, hűtő, étkészlet, alap dolgokra.

2015. aug. 3. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mióta tudjuk, hogy költözünk. Ilyenkor az ember nyitott szemmel jár, apróságokat előbb is be lehet szerezni, gépet és bútort nyilván akkor érdemes, ha már üres a lakás, és van hova vinni.
2015. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagygépeket érdemes jó előre figyelni: így kifoghattok nagyobb akciókat. Ha meg nem, akkor se veszítettetek semmit.
2015. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A ház már megvan, csak az a baj, hogy közös tulajdon egy másik személlyel, ő rövid ideig ott főz, és ott vannak a bútorai, de ami nagyobb baj, hogy nem hajlandó kulcsot adni a házhoz. Meg hát így nem is szívesen költöznék oda, csak ha kivásároltam. Kb, fél év-1 év. Azért kérdeztem, mert ez idő alatt be lehet vásárolgatni apránként, csak nem akarok holtkórosnak sem tűnni, de egyszerre meg rengeteg pénz lenne.
2015. aug. 3. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél évvel előtte kb. mindkét esetben. Mármint először albérletbe, aztán házépítéskor.
2015. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkora falat volt a ház vásárlása és a felújítása, hogy éppen csak az alapdolgokra tellett, és utána apródonként évekig tartott, mire mindent beszereztem, amire szükségünk volt. A hűtőt is például csak 3 év múlva tudtam kicserélni, egy olyanra ami bepasszol az új helyre.
2015. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit a gépekre szánsz, tedd félre apránként, hiszen ha megvennéd előbb, akkor is fizetni kéne. Költözés után is lehet sok mindent megvenni, a webboltokból érdemes, több tízret megspórolhatsz.A háztartási apróbb dolgokat folyamatosan lehet, figyelni kell az akciókat.
2015. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!