Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába szükséges két db suto?

Konyhába szükséges két db suto?

Figyelt kérdés

Konyhavasarlas elott állunk, tervezgetem hogy nézzen ki, sokat járunk bemutatóterembe, ikeaba, stb. Mindenhol azt látom, hogy 2 db suto van beépítve egymás alá. Miért szükséges ez? Persze gondolom egyik az ételnek másik a sütinek mondjuk, vagy ha egyszerre sok ételt kell sütni. Ezen kívül van valami más előnye a két sütőnek? Hosszú távra szeretnem ezt a konyhát, tökéletesre, ezért nem szeretnem ha később úgy éreznem hiányzik belőle valami. Viszont nincs nagy terünk hozza, így nem fér bele minden ami tetszene (mint pl konyhasziget), így jól meg kell gondolni mi az ami kell és mi felesleges. Mondjuk én sokat főzök, de sütni csak időnként, sütit meg alig, kb 1-2 havonta.

Akinek 2 db sütője van miért ajánlja?


2015. aug. 15. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te sütőt és beépített mikrót láttál egymás alatt. Semmi értelme egy háztartásban két sütőnek.
2015. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leginkább Amerikában szokták ezt alkalmazni, bár fogalmam sincs miért, mert alig főznek a nők. Még az egyik sütőt sem használják ki.

Szerintem felesleges, hacsak nem 6-8 főre kell naponta sütni-főzni. Meg nem is biztos, hogy elbírja az áramkör.

2015. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

- nincs nagy tered

- nem is igazán sütsz

akkor min kell még gondolkodni? :-)

Csak úgy, puccparádénak marhaság!

Ha valakinek is van két sütője (amit Mo-on erősen kétlek h. általános lenne) valszeg azért, mert sok emberre kell egyszerre sütni/főzni. És mert megteheti h. legyen két sütője (elfér, meg futja rá anyagilag).

De úgy egyébként tök felesleges, mert ha nem használnád akkor minek rá kiadni egy csomó pénzt. Ennek az árából inkább más, szükséges és hasznos felszerelést lehet venni, vagy jobb minőségűt (de folyamatosan használatosat).

2015. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt olyan is hogy suto és mikro fölötte, de ez kimondottan két suto, nagyon sokat láttam. Mi csak hárman vagyunk a családban, néha jönnek rokonok, akkor főzök sokat. Na meg az áram, nekem akkor is lecsapja, ha két lapon főzök, plussz a suto meg a mosógép.

Ne

2015. aug. 15. 12:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem.

Nekem főleg sok tárolóhelyre lenne szükségem és a plusz suto elvenné a helyet.

2015. aug. 15. 12:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval én meggyőztem magam, hogy nekem nem kell, csak kiváncsi lettem volna akinek mondjuk 2 van hogy vélekedik róla.
2015. aug. 15. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan eredetileg amerikai konstrukció, legyen helyed sütni addig is, amíg megsül a Hálaadáshoz a pulyka. :)

Mi szoktunk egyszerre két dolgot sütni (hús + krumpli pl.), de ahhoz nem kell két sütő, betesszük a sütőbe a rácsot, és az egyik jénait rátesszük, a másikat alá. Persze így csak olyan dolgokat lehet együtt sütni, aminél nem gond, ha egymás szagát átveszik. A hús + sütemény nem működne.

2015. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges. Ha belegondolsz, nagyon ritkán adódik olyan alkalom, amikor egyszerre össze tudsz készíteni annyi ételt, hogy rögtön több sütő kelljen. Sokszor főzök 3-4 fogást, berakom az egyiket vagy kettőt egyszerre a sütőbe, amíg az sül, addig csinálom a többi fogást.

Ráadásul azt írod, hogy így sem bírja a rendszer a terhelést, sanszos, hogy az elektromos művektől bővítést kell vennetek, az sem két forint, inkább arra költeném a pénzt.


Mondok szebbet. Amerikában a módosabb családoknál nem csak 2 villanysütő van, hanem amellett általában van egy dupla gáztűzhely is sütővel. 4-ből szerinted hányat használnak rendszeresen?

2015. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!