Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes páraelszívót venni a...

Érdemes páraelszívót venni a tűzhely felé?

Figyelt kérdés

Ahol jelenleg lakunk nincs, viszont a saját házunkba elgondolkodtam rajta.

A tűzhely az ablak mellett lesz. A plafon vízálló gipszkartonból van.

Érdemes beszerezni? Kb mennyibe kerülne? Milyen módon kell takarítani, milyen költségei vannak havonta?

Minden érdekelne.


2015. szept. 4. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes,de csak minőségi,profi cuccot!
2015. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van! Nekem volt egy 280 m3/h teljesítményű, ami cserélhető szűrős volt. 4-5 évig megvolt, de semmit sem ért. Vettünk azóta egy másikat. Tanulva az első hibáiból, az új 2 ventilátoros, 650 m3/h teljesítményű és mosható szűrővel van ellátva. A szűrőt mosogatógépben is el lehet mosni. Használat közben meglepődtem, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a különbség a kettő között. Árban kb. 20000 Ft.-al került többe az új.
2015. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A különbség valóban ég és föld. Én valami outletben vettem "ócsóért" egy nem túl profit, de ahhoz képest, amikor nem volt az is nagyszerű, bár sokkal hangosabb, mint a profi
2015. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindazonáltal, ha nem parapetes gáz berendezéseitek lesznek/vannak, akkor konzultálj valakivel, mert a páraelszívó felborítja a gáz levegő ellátását, ugyanis sokat kiszív a lakásból, és ezt pótolni kell valahonnan. gáztűzhely esetén ezt érdemes beterveztetni azonnal, így a szellőzésbe ezt is beleszámolják.
2015. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!