Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Praktikerből érdemes ruhásszek...

Praktikerből érdemes ruhásszekrényt venni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van pénzem. Olcsón tudtok sötét színű jót, hogyha ez nagyon béna?

Látta esetleg már valaki élőben?

[link]



#szekrény #olcsó #gardrób #ruhatárolás #ruhásszekrény #gardróbszekrény #pratiker #sötét szekrény #praktiker webshop
2015. szept. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Lapra szerelt. Nem fogdostam meg élőben, de gondolom milyen lehet minőségben. Én amondó vagyok pont azoknak az embereknek van kitalálva, akiknek nincs sok pénze. Majd ha lesz, vagy költözni akarsz, vagy már nem tetszik, akkor kicsit olcsóbban eladod használtan valakinek, akinek szintén nincs sok pénze. Ilyen a bútor körforgás. :)

Érdemes elmenni, kinyitogatni, megmozgatni. Arra kell figyelni, hogy viszonylag stabil legyen, ne lógjon mindene. Ha ez megvan, akkor nem lesz vele gond, max anyáztok amíg összerakjátok. :)

2015. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sajnos nálunk nincs Praktiker, szeretném megnézni, majd beutazok Bpre, csak gondoltam, hátha pont látta valaki.

Köszönöm válaszod!

2015. szept. 8. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem egy frida ágyat a Praktikerben, ott a kezem ügyébe akadt egy-két szekrény, megnézegettem, de szerintem ez pont nem volt köztük.

Én az ággyal elégedett vagyok az összeszerelés és így az első éjszaka után, de tudni kell mit lehet elvárni egy lapra szerelt, olcsó bútortól.

Ha elmész és tetszik, én azt mondom nyugodtan vedd meg! Nekem a kiállított darab után kifejezetten kellemes csalódást nyújtott az új ágy kinézete és stabilsága. :) Valószínű a bemutató darabot csak összedobták, nem tettek bele mindent, amit kellett volna, tehát ez is csalóka.

Ha elmész és kinyitogatod, megnézed, akkor érezni fogod, hogy kell-e ez neked. Nem hiszem hogy rosszul jársz vele, de szerintem ezeket a bútorokat már nem egy életre tervezik, ezzel számolni kell. Amit arra terveznek, az triplájánál kezdődik minimum.

2015. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató válaszod, sokat segítettél! :)
2015. szept. 9. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Fele áron kapsz a vaterán, vagy a jófogáson.
2015. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!